BETDAQ
2.5

BETDAQ

Players from United States accepted

W branży oferentów zakładów rozróżnia się zazwyczaj dwie duże grupy. Z jednej strony mamy klasycznych bukmacherów, z drugiej zaś tzw. giełdy zakładów. Różnica między nimi polega na tym, że na giełdzie zakładów zakłady są obstawiane bezpośrednio przeciwko innym graczom – tak jak gdyby zakład był obstawiany przeciwko osobie siedzącej obok w pubie. Jedną z najbardziej znanych obecnie giełd zakładów jest firma Betdaq, która zapuściła korzenie w Irlandii w 2000 roku. Od 2013 roku z kolei oferta należy w całości do brytyjskiego giganta Ladbrokes. Niemieccy typerzy nie mogą się niestety obecnie zarejestrować, dlatego też polecam porównanie oferentów zakładów w poszukiwaniu odpowiednich alternatyw. Ale ponieważ i tak ofertę można określić jako ciekawą i uniwersalną, moje doświadczenia z Betdaq podsumowałem kiedyś dość trafnie w poniższym tekście.

1.Oferta zakładów i rejestracja w Betdaq

Dlaczego Betdaq może być często nazywany drugą największą giełdą zakładów po Betfair, można szybko zobaczyć, patrząc na portfolio. Podczas gdy giełdy są zazwyczaj wyposażone tylko w nieliczne dyscypliny, ten “puchar” zdaje się omijać Betdaq. Portfolio bukmachera jest niezwykle bogate i obejmuje w sumie 20 różnych dyscyplin sportowych. Należą do nich oczywiście piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka i boks. Ponadto provider przywiązuje dużą wagę do wyścigów psów, a w swoim portfolio posiada MMA, Australian Rules, sporty wirtualne, snooker czy darts. Nie ma więc powodów do narzekań, tym bardziej, że głębokość można zwiększyć do równie mocnego poziomu. Ci, którzy są zafiksowani na punkcie piłki nożnej, znajdą u brytyjskiego dostawcy rozgrywki z całego świata, zgodnie z moimi doświadczeniami z Betdaq. W szczegółach oznacza to, że można na przykład obstawiać zakłady na piłkę nożną w Niemczech, Belgii, Bułgarii, na Węgrzech, w Islandii, Izraelu lub Japonii. Co jest również bardzo ekscytujące, to fakt, że możliwe konkursy nie obejmują tylko dwóch najlepszych lig. Nawet ligę regionalną można znaleźć w portfolio według moich doświadczeń z Betdaq, które już można określić jako bardzo wysokiego kalibru.

2.Oferta bonusowa Betdaq

Dla nowych klientów bukmacher ma w ofercie bardzo specjalny bonus, jak wynika z moich doświadczeń z Betdaq. Nie jest on przyznawany jako klasyczny bonus od depozytu, ale jest wypłacany jako mała nagroda za pierwsze zakłady nowych graczy. Maksymalnie można zarobić 25 funtów, co jest oczywiście całkiem przyzwoitą kwotą jak na bonus na zakłady bez specjalnych wymagań.

Aby aktywować ofertę bonusową jako nowy gracz, wystarczy wpisać kod promocyjny “FB2515” podczas otwierania konta. Po wykonaniu tej czynności, kwota jest już aktywowana. Aby bonus został dodany do konta gracza, należy najpierw zawrzeć kwalifikujące się zakłady, podczas których zbierane są punkty wymiany. Za każde zebrane cztery Punkty Wymiany gracz otrzyma bonus, przy czym jeden Punkt Wymiany jest zawsze wypłacany za każde postawione 25 funtów. W skrócie: Jeśli obstawiający postawił co najmniej 100 funtów, bonus jest przelewany na konto. To czy zakłady były wygrane czy przegrane nie ma znaczenia, według moich doświadczeń z Betdaq Bonus. Jednakże, kwalifikujące się zakłady muszą być postawione w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta. Są one następnie zapisywane w formie darmowego zakładu, który jest ważny przez 14 dni.

3.Zakłady na żywo i transmisje na Betdaq

Nieco zaskakujący jest fakt, że zakłady na żywo można również łatwo obstawiać u operatora zakładów. Jak na razie portfolio jest w dużej mierze ograniczone do głównych dyscyplin sportowych, ale ta usługa jest po raz kolejny najwyższej klasy i wyraźnie zasłużyła na punkt dodatni w mojej recenzji Betdaq. Jednak nie tylko sama dostępność jest przekonująca, ale również techniczna i wizualna realizacja. Cały live center jest bardzo zbędny i może być wyświetlony w ciągu kilku chwil. Dla wyścigów psów, strona oferuje również własne transmisje na żywo i powtórki, pozwalając tipsterom oglądać na żywo na własne oczy. Podsumowując, zaskakująco mocny pokaz.

4.Kursy i limity zakładów w Betdaq

Zasadniczo wybór opcji zakładów i kursów jest wyraźnie lepszy niż u konkurencji, na przykład Smarkets, a zatem w recenzji Betdaq z pozytywną oceną. Jednak gracze powinni zawsze upewnić się, że stawka zakładu jest odpowiednia. Bezpośrednio obok wskazówek, suwakiem można ustawić odpowiednią stawkę. A zwłaszcza, gdy wyższe kwoty mają być postawione, to może szybko stać się cienka w wyborze. Jest to jednak tylko mała podpowiedź, ponieważ do tej pory mogłem zawierać zakłady u oferenta z żądaną stawką.

Limits: Tutaj możesz dać się ponieść

Jeśli chcesz zarejestrować się jako high roller w Betdaq, możesz to zrobić bez żadnych nieprzyjemnych bólów głowy. Oferta platformy pozwala na wygrane w zakładach do 100.000 euro, które mogą być wniesione w ciągu 24 godzin. Dla początkujących i niedoświadczonych graczy, oferta jest dostępna od stawki dwóch euro za zakład.

5.Te metody płatności są dostępne w Betdaq

Zasadniczo, w moim doświadczeniu z Betdaq, przetwarzanie wpłat i wypłat może być opisane jako proste i łatwe. Giełda oferuje różne opcje, a także stanowi prawdziwą atrakcję dla brytyjskich klientów z PayPal. Oprócz tego dostępne są na przykład karty kredytowe Mastercard i Visa, Skrill lub Neteller. Radość z tej dobrej odmiany zmniejsza jednak nieco fakt, że za wpłaty na zakłady sportowe kartą kredytową i PayPal zawsze pobierane są opłaty. W przypadku transakcji za pomocą PayPal należy liczyć się z opłatami w wysokości dwóch procent, dla kart kredytowych jest to 1,50 procent. Wypłaty również mogą być realizowane w wygodny sposób, nawet jeśli należy wziąć pod uwagę różne specyfikacje ze strony giełdy zakładów. Nie ma jednak żadnych problemów ani trudności podczas całego procesu przetwarzania wpłat i wypłat.

6.Zakłady mobilne w Betdaq

Z moich doświadczeń z Betdaq wynika, że portfolio giełdy zakładów nie składa się tylko z regularnej oferty na komputer. Zamiast tego oferowana jest również mobilna alternatywa, która występuje nawet w kilku wariantach. W szczegółach oznacza to, że gracze mogą pobrać wersję na swoje urządzenia z systemem Android i iOS. Pobieranie jest oczywiście bezpłatne i odbywa się w ciągu kilku chwil. Jeśli nie jest dostępne urządzenie jednego z tych dwóch operatorów, możliwe jest przejście do mobilnej aplikacji internetowej. Jest on równie łatwy w użyciu i sterowaniu, ale nie wymaga wcześniejszego pobrania oprogramowania. Tak więc w obu przypadkach, zgodnie z moją recenzją Betdaq, są to interesujące alternatywy dla mobilnych zakładów sportowych. Zdecydowanie należy polecić aplikację Betdaq providera.

7.Dodatkowe oferty i dodatki w Betdaq

Zakłady sportowe nie są bynajmniej jedynym elementem w portfolio bukmachera. Zamiast tego, z mojego doświadczenia w Bedaq, jest również duży nacisk na umożliwienie tipsterom spędzenia czasu pomiędzy wydarzeniami sportowymi. Odpowiednim miejscem do tego jest na przykład salon gier Betdaq, który jest wypełniony ponad 100 różnymi grami. Oprócz tego wydzielona jest również strefa sportów wirtualnych oraz tzw. Są to małe konkursy, ale często można w nich wygrać niezwykle imponujące nagrody.

8.Bezpieczeństwo i licencja od Betdaq

Jak już wspomniano, za ofertą giełdy zakładów stoi brytyjska grupa Ladbrokes. Firmę można bez dwóch zdań nazwać jedną z największych grup hazardowych, a zwłaszcza w dziedzinie zakładów sportowych ma status “legendy” w posiadaniu. Dodatkowo, za firmą przemawia również jej własna historia, ponieważ sam Betdaq działa z powodzeniem od 2000 roku. Jak wynika z moich doświadczeń z Betdaq, powagę operacji podkreśla również fakt, że bukmacher posiada oficjalną licencję rządu Gibraltarii. Dodatkowo kontrolę wspiera fakt, że za regulację odpowiada również Brytyjska Komisja Hazardowa (British Gambling Commission). Wątpliwości, że Betdaq działa poważnie, nie może więc być.

9.Obsługa klienta w Betdaq

Dodatkową rolę w raporcie z testu Betdaq odgrywa doświadczenie z obsługą klienta. Giełda zakładów w zasadzie bardzo dobrze dba o swoich graczy i oferuje różne możliwości nawiązania kontaktu. Do dyspozycji klientów są trzy infolinie, z których każdy może skorzystać. E-mail, numer faksu, a nawet czat na żywo są również częścią obsługi klienta. We wszystkich przypadkach porady udzielane są w języku angielskim.

Przydatne: W serwisie dla klientów zintegrowano również funkcję wyszukiwania. Jeśli zostanie tam wpisany określony termin, bukmacher natychmiast przeszukuje wszystkie artykuły w obszarze pomocy. Jeśli znajdzie się coś odpowiedniego, zostanie to wyświetlone w ciągu kilku sekund.

Wnioski na Betdaq

W moim raporcie z testu Betdaq, dostawca zakładów mógł przekonać w różnych obszarach. Przede wszystkim, oczywiście, obiecujący jest wysoki poziom bezpieczeństwa i zaufania. Oszustwo Betdaq można całkowicie wykluczyć, ponieważ za tym dostawcą stoi Ladbrokes, prawdziwy gigant dzisiejszych czasów. Poza tym portfolio sprawia niezwykle zdrowe wrażenie, ponieważ można w nim znaleźć zakłady z ponad 20 różnych dziedzin. To dobry wybór jak na giełdę zakładów i świadczy o zaangażowaniu firmy. Jedynym punktem krytyki jest obecnie tylko brakujące tłumaczenie strony internetowej, która jest niestety dostępna tylko w języku angielskim, jak dotąd. Jest to jednak również dopuszczalne, tak aby można było wyciągnąć bardzo pozytywny wniosek ogólny.

2,5 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *