BoyleSports
3.5

BoyleSports

100% aż do €100
Players from United States accepted

BoyleSports to irlandzki bukmacher, który w tym kraju jest raczej mało znany. Wynika to przede wszystkim z faktu, że rejestracja dla klientów niemieckich nie jest obecnie możliwa. Jednak zakłady sportowe z Austrii mogą się zarejestrować, dlatego też przetestowaliśmy tego bukmachera. Oferta zakładów obejmuje wybór około 30 dyscyplin sportowych. Obejmuje to w szczególności duży wybór zakładów konnych. Nowi klienci są witani darmowym zakładem o wartości 30 euro. W naszej recenzji BoyleSports przyjrzeliśmy się dokładnie wszystkim ważnym kryteriom, takim jak oferta zakładów, kursy, bonusy i obsługa klienta.

1.Oferta zakładów i rejestracja w Boyle

Jeśli chodzi o ofertę zakładów, BoyleSports pokazuje się jako typowo brytyjski gracz. Oprócz piłki nożnej, skupiamy się na innych typowo brytyjskich dyscyplinach sportowych. W związku z tym, między innymi, istnieje duży wybór zakładów na wyścigi psów i koni. Zakłady konne oferowane są na wiele znanych i mniej popularnych wyścigów na całym świecie. Dodatkowo, w teście BoyleSports można było obstawiać zakłady na krykieta, rugby i snookera. Typowe amerykańskie sporty jak futbol amerykański czy baseball są również dobrze reprezentowane. Fani piłki nożnej mogą obstawiać zakłady na ligi z ponad 50 krajów. W Niemczech oferta obejmuje również ligi regionalne. Uzupełnieniem oferty są zakłady finansowe na wymianę walut, towary lub akcje.

Zakres dostępnych typów zakładów nie jest tak szeroki. W meczach pierwszej Bundesligi dostępnych jest zazwyczaj od 50 do 60 różnych opcji. BoyleSports pozostaje więc dość wyraźnie w tyle za najlepszymi bukmacherami w branży. Oczywiście dostępne są najważniejsze typy zakładów, takie jak zakłady na bramki i zakłady na wyniki. Dodatkowo oferowane są również niektóre ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Optyka i użyteczność: przejrzysta strona w języku angielskim

Strona BoyleSports nie jest niestety jeszcze dostępna w niemieckiej wersji językowej. Mimo to, gracze zakładów sportowych powinni poradzić sobie tutaj bez większych problemów. Strona ma bardzo przejrzystą strukturę i klasyczny wygląd z czterema kolumnami. Po lewej stronie, jak to zwykle bywa, znajduje się menu z różnymi dyscyplinami sportowymi. Podmenu prowadzi do poszczególnych lig i wydarzeń. Za pomocą jednego kliknięcia można przenieść odpowiedni kurs do kolumny obok. Kursy dla klasycznych zakładów 3-drogowych są wyświetlane bezpośrednio, dla innych typów zakładów wystarczy kliknąć na numer po prawej stronie.

W trzeciej kolumnie znajduje się przegląd aktualnych zakładów live. Po prawej stronie znajduje się przejrzyście ułożony kupon zakładów. Tutaj klienci mogą określić, czy napiwki mają być grane pojedynczo, czy jako zakład łączony. Na koniec ustaw stawkę i postaw zakład. Możliwe wygrane są natychmiast widoczne.

BoyleSports niedawno zaczął oferować możliwość wypłaty gotówki. Dzięki tej opcji, zakłady mogą być rozliczone przed zakończeniem wydarzenia. W zależności od przebiegu gry wypłacany jest proporcjonalny zysk.

2.Bonusowa oferta Boyle’a

W porównaniu do znanych europejskich bukmacherów, bonus dla nowego klienta w BoyleSports nie wypada zbyt okazale. Obecnie dostępny jest darmowy zakład o wartości 30 euro. W tym celu należy postawić kwalifikujący pierwszy zakład o wartości 10 euro. Ważne jest, aby przestrzegać minimalnego kursu 2,0. Ponadto, pierwszy zakład musi zostać postawiony w ciągu 30 dni od rejestracji. Darmowy zakład zostanie automatycznie dodany do konta w ciągu godziny po rozliczeniu kwalifikującego się pierwszego zakładu.

Przyjazne dla klienta warunki były pozytywną cechą testu BoyleSports. Nie ma żadnych specjalnych wymagań dla darmowego zakładu. Darmowy zakład może być wykorzystany w całej ofercie zakładów. Jeśli przyniesie on wygraną, może ona zostać natychmiast wypłacona. Jak to zwykle bywa, wartość darmowego zakładu nie może zostać wypłacona.

3.Zakłady na żywo i transmisje w Boyle

Sekcja zakładów na żywo zrobiła bardzo dobre wrażenie w teście BoyleSports. Z jednej strony, wybór jest bardzo szeroki, szczególnie w piłce nożnej i tenisie. W pozostałych dyscyplinach sportowych bukmacher nie jest w stanie dotrzymać kroku najlepszym dostawcom zakładów na żywo, takim jak bet365 czy Wetten.com. Jednak większość osób obstawiających zakłady sportowe powinna poradzić sobie z tą ofertą.

Zakłady na żywo są prezentowane w bardzo atrakcyjny sposób. Znajduje się tam graficzna reprezentacja aktualnych wyników gry. Kolejnym plusem jest szybka korekta kursów w BoyleSports. Zmiany kursów zaznaczone są kolorem. Podobnie jak w przypadku zakładów przedmeczowych, wybór typów zakładów jest raczej przeciętny. Oferta jest tu ograniczona do najważniejszych opcji. Dodatkowe funkcje, takie jak transmisja na żywo, nie są dostępne w BoyleSports.

4.Kursy i limity zakładów w Boyle

Kursy zakładów są jednym z najważniejszych kryteriów w teście BoyleSports. Jak pokazuje doświadczenie, bukmacher porusza się w tym obszarze na bardzo atrakcyjnym poziomie. Średni klucz kursów wynosi nieco ponad 93 procent. Najwyższe kursy można znaleźć głównie na zakłady w znanych ligach europejskich. Na przykład, klucz kursów dla zakładów na Premier League lub Ligę Mistrzów wzrasta do 97 procent. Z drugiej strony, poziom dla mniej popularnych dyscyplin i wydarzeń nieco spada. Ogólnie rzecz biorąc, wahania nie są jednak zbyt silne. W teście BoyleSports nie zaobserwowano również szczególnych tendencji do faworyzowania lub outsiderów.

Ograniczenia: Nieodpowiednie dla high rollerów

Limity w BoyleSports poruszają się na średnim poziomie. Za jeden zakład możliwy jest zysk 25.000 euro. Gracze z wysokimi stawkami, którzy lubią grać na wysokie stawki, stosunkowo szybko osiągną swoje limity. Klasyczni gracze rekreacyjni z pewnością nie mają z tym problemów. Cieszą również niskie minimalne stawki. Zakłady oferowane są już od minimalnej stawki 0,10 euro. Pozwala to również na zakłady systemowe z niskimi stawkami.

5.Te metody płatności są dostępne w Boyle

Pozytywnie zaskoczył nas duży wybór opcji płatności. Wpłaty są możliwe nawet przez PayPal. Ponadto, popularne e-portfele Skrill i Neteller są również akceptowane. Inne możliwe metody przelewu to karty kredytowe Mastercard i Visa oraz przelew bankowy. Dzięki systemom bezpośredniego księgowania Sofortüberweisung i Giropay klienci mogą w czasie rzeczywistym wpłacać pieniądze bezpośrednio ze swojego konta czekowego za pośrednictwem bankowości internetowej.

Wypłaty w BoyleSports są szybkie i łatwe. Wnioski są zazwyczaj rozpatrywane w ciągu 24 godzin. Najszybciej można wypłacić pieniądze przez PayPal, Skrill lub Neteller. W tym przypadku środki są księgowane natychmiast. Z przelewem bankowym lub kartą kredytową należy liczyć się z czasem przetwarzania do trzech dni roboczych.

6.Dodatkowe oferty i dodatki w Boyle

BoyleSports jest jednym z największych dostawców gier hazardowych w Irlandii. W ofercie znajduje się m.in. duża oferta live z setkami kasynowych klasyków. Nowi gracze są witani bonusem aż do 300€.

Dostęp do całej oferty zakładów możliwy jest również za pośrednictwem smartfonów lub tabletów. Aplikacja jest dostępna do pobrania bezpłatnie na systemy iOS i Android. Oprócz przejrzystej i prostej obsługi, aplikacja może pochwalić się szybkim czasem ładowania.

7.Bezpieczeństwo i licencja Boyle’a

Irlandzki bukmacher działa na licencji brytyjskiego terytorium zamorskiego Gibraltar. Ponadto firma posiada również licencję w Wielkiej Brytanii. Obie licencje są obwarowane surowymi warunkami, więc nie ma wątpliwości co do powagi BoyleSports. Jak pokazują poprzednie doświadczenia, również w przypadku tego dostawcy zakładów nie odnotowano żadnych oszustw ani wyłudzeń. Potwierdziło się to po raz kolejny w teście BoyleSports. Bukmacher działa absolutnie niezawodnie. Zakłady rozliczane są szybko, nie było też problemów z wypłatami. Ze względów bezpieczeństwa, przed pierwszą wypłatą przeprowadzana jest kontrola danych klienta. W tym celu wymagane jest okazanie dowodu osobistego oraz dowodu zamieszkania w postaci aktualnego rachunku od dostawcy energii lub operatora telefonii stacjonarnej.

8. obsługa klienta: 24/7 wsparcie w języku angielskim

Pozytywnym aspektem w teście BoyleSports jest to, że obsługa klienta bukmachera jest dostępna przez całą dobę. Jako opcje kontaktu dostępne są: czat na żywo, infolinia oraz wsparcie mailowe. Dla klientów z regionu Europy najlepszą opcją jest Live Chat. Jest to z jednej strony bezpłatne, a z drugiej strony czas oczekiwania jest bardzo krótki. Telefoniczna obsługa klienta dostępna jest pod numerem irlandzkim, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Usługa e-mail działa dość szybko. Wiadomości przychodzące są zazwyczaj przetwarzane w ciągu 24 godzin.

Ponadto na stronie irlandzkiego bukmachera znajduje się obszerny dział pomocy. Dzięki temu na większość pytań można odpowiedzieć z wyprzedzeniem.

W teście BoyleSports bukmacher uzyskał przyzwoity wynik 70 punktów na 100 możliwych. Oferta zakładów jest dobra, nawet jeśli jest jeszcze miejsce na poprawę w typach zakładów. Bukmacher może również zdobyć punkty za duży wybór darmowych opcji płatności i dobrą obsługę klienta. Dwie wysokiej jakości licencje UE z Gibraltaru i Wielkiej Brytanii zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność.

3,5 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *