bwin
4.8

bwin

100% aż do €100
Players from United States accepted

Firma bwin.party digital Entertainment GmbH została założona już w 1997 roku i jest tym samym jedną z najstarszych firm w branży gier online. Na początku w portalu online dostępne były tylko zakłady sportowe, jednak z biegiem lat portfolio produktów zostało wielokrotnie poszerzone, np. o ofertę slotów Bwin, która również dziś cieszy się doskonałą opinią.

Zwłaszcza po przejęciu przez GVC Holdings plc, dawny wirtualny bukmacher w ciągu kilku lat stał się multi-rozrywkowym kanałem, którym jest dzisiaj:

Dlatego też, jeśli myślisz, że Bwin jest tylko najlepszym dostawcą zakładów, to wkrótce przekonasz się, że jesteś w błędzie. Najwyższej klasy automaty do gry od renomowanych dostawców więcej niż przekonały nas w teście. Różne nagrody branżowe również potwierdzają tę ocenę naszego wyspecjalizowanego zespołu redakcyjnego. Wspaniałą ofertę gier dopełnia czynnik bezpieczeństwa: np. oficjalna brytyjska licencja.

Jeśli więc uwielbiasz zakłady sportowe i sloty w równym stopniu, Bwin to Twój jedyny w swoim rodzaju sklep. Jakość i ilość są tu w harmonii. Jest to kolejny aspekt, który ostatecznie skłania nas do wystawienia Bwin doskonałej oceny ogólnej.

Szczegółowy raport z testów na Bwin Online

Aby móc wystawić reprezentatywną ocenę, nasi redaktorzy musieli się nieco zagłębić w temat. W końcu co z tego, że strona jest ładna, jeśli wszystkie inne istotne kryteria nie są spójne? Na koniec naszej serii testowej ujawnimy również nasze osobiste doświadczenia, które mogliśmy zdobyć u bukmachera i dostawcy gier slotowych.

W ten sposób od razu będziesz wiedział, czy informacje podane przez operatorów rzeczywiście odpowiadają temu, jak prawdziwi gracze przeżywają swój pobyt na Bwin. Więcej na ten temat później. Zasadniczo, nasz test skupia się na ofercie slotów i zakładów. Podczas gdy Bwin jest pierwszorzędnym bukmacherem o doskonałej reputacji, my jesteśmy bardziej zainteresowani bliższym przyjrzeniem się młodszej “linii biznesowej”, a mianowicie automatom do gry.

Masz ochotę na super bonus? Oczywiście, Bwin również może to zaoferować! Które promocje są szczególnie warte uwagi i jakie inne kryteria obowiązują, podsumujemy szczegółowo w ciągu najbliższych kilku minut. W końcu decyzja należy do Ciebie. To tyle z góry: z wszechstronnym hazardem online oferowanym przez Bwin na pewno dokonałeś dobrego, bezpiecznego wyboru!

1.) Szanse

Jeśli spojrzymy na firmę z tej branży, to oczywiście bardzo blisko. Zwłaszcza w przypadku gry za prawdziwe pieniądze, jedna rzecz powinna być spójna: kursy Bwin!

Ponieważ Bwin posiada w swoim programie ponad 500 automatów do gry oraz zakłady sportowe i kilka innych produktów, nie sposób oczywiście przedstawić Ci wszystkich kursów, jak również wysokości wypłat. Niemniej jednak, nasza redakcja przyjrzała się nieco bliżej tym średnim.

Dlaczego to robimy, można łatwo wytłumaczyć. Szanse na wygraną, a zwłaszcza wskaźniki wypłat, są wskaźnikiem tego, czy hazard jest opłacalny. Jeśli wartości okazałyby się złe, nie byłoby testu. Możesz więc usiąść wygodnie, zrelaksować się i zaufać, że prędzej czy później również będziesz miał solidne szanse na wygraną.

Nieważne, czy chodzi o alternatywę Book of Ra, klasyczne sloty online, czy też maszyny z innowacyjnymi dodatkami: jeśli chodzi o szanse na wygraną, warto wybrać Bwin. Firma naprawdę wyszła z siebie, aby połączyć tylko uczciwe sloty i zakłady sportowe.

Szanse na wygraną są jednym z czynników, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy. Oczywiście, opcje zakładów również odgrywają ważną rolę. Szczególnie dla początkujących, możemy zapewnić w tym artykule, że nie trzeba inwestować fortuny, aby wygrać duże pieniądze. Zamiast tego potrzebne są zbiegi okoliczności i odrobina szczęścia.

Oczywiście i tym razem nie musimy zawdzięczać solidnych wartości firmie, ale jej renomowanym i doświadczonym partnerom. Dostawcy, tacy jak NetEnt, Microgaming i inni, od dawna wyróżniają się pierwszorzędnymi kursami i wskaźnikami wypłat, dzięki czemu każdy gracz ma równe szanse.

Wskazówka: Powinieneś poświęcić trochę czasu na wypróbowanie różnych slotów. Zaletą jest to, że na Bwin nie musisz koniecznie stawiać dużych sum pieniędzy. Wersje demo nie są już oferowane wraz z wprowadzeniem nowych wytycznych. Ryzyko zakładów jest jednak nadal utrzymywane w granicach.

W tym miejscu chcielibyśmy przyjrzeć się przykładowi “Afryki”, aby zobaczyć, że przejrzystość jest wysokim priorytetem dla operatorów. Z jednej strony wyraźnie stwierdza się, że reguły gry są zawsze jasno określone. Informacji na ten temat dostarczają tabele wygranych, w które wyposażone są wszystkie automaty do gry.

Po drugie, operator wyraźnie pokazuje, jaka jest teoretyczna stopa zwrotu (RTP). W tym konkretnym slocie stawka ta wynosi tylko 94,49%, ale w zamian za to wypłacane są niezwykle wysokie sumy, jeśli połączysz najlepsze symbole. Tabela wypłat znajduje się bezpośrednio w grze.

W tym miejscu chcielibyśmy zwrócić uwagę na przejrzystość, jaką wykazuje się Bwin Online. Nie ma tajemnicy co do kursów – co jest szczególnie istotne w przypadku gier slotowych.

W te gry warto zagrać na Bwin Online:

 • Book of Dead
 • Luck ‘o the Jackpot
 • Starburst
 • Razor Shark
 • The Dog House

Zasadniczo nie należy polegać na samych szansach, ale po prostu odważyć się spróbować samemu. Tak właśnie zrobiliśmy i okazało się, że Bwin wcale nie obiecuje swoim graczom zbyt wiele. Jeśli chcesz się o tym przekonać, możesz zacząć zaraz po rejestracji – i oczywiście od razu rzucić się w wir swoich ulubionych gier z prawdziwymi stawkami pieniężnymi.

Sama strona pomocy powinna wystarczyć do zapoznania się z wszystkimi kursami wypłat. Możesz dowiedzieć się, jak cenne są poszczególne kombinacje symboli w slocie, klikając na tabelę wypłat.

Ponieważ szanse na wygraną są solidne w prawie wszystkich grach, możesz spokojnie skupić się na dokonaniu wyboru według własnego gustu. Czy to sloty owocowe, sloty z egipskim klimatem, czy też inne alternatywy: jeśli szczęście jest po Twojej stronie, na Bwin nic nie stoi na przeszkodzie, abyś otrzymał wysokie wygrane!

Musimy pochwalić dostawcę za jego przejrzystość. Mianowicie, możesz nie tylko odważyć się na test praktyczny, ale także najpierw dowiedzieć się o teoretycznych zwrotach na stronie pomocy i przyjrzeć się kursom, które wynikają z określonych grup symboli.

2.) Oferta gry

Bwin stawia obecnie na gry kilku czołowych producentów – w tym Net Entertainment, Microgaming czy nawet Play ‘n Go. Wybór gier, jednak nadal nie jest tak gigantyczny, jak wiesz, że z innych młodych dostawców.

Mimo to w przemyślanym portfolio Bwin możesz przetestować ponad 500 slotów. To powinno wystarczyć, aby zapewnić Ci dobrą rozrywkę na dłuższą metę. Oczywiście, operatorzy i dostawcy regularnie wprowadzają nowe gry slotowe. Dzięki temu gracze nie znudzą się nawet po latach.

Plusem jest przejrzysta struktura oferty gier na Bwin. Automaty do gry i zakłady sportowe są celowo oddzielone od siebie. Przede wszystkim zwróciliśmy się do strefy wirtualnej, w której dostępne są sloty i nowe gry. Niestety, nie ma żadnych podpozycji, które pozwoliłyby Ci posortować sloty według tematu, producenta lub podobnych. Jeśli chodzi o ten obszar, Bwin ma trochę do nadrobienia.

3.) Wpłaty i wypłaty na konto klienta

Depozyt:

Bwin udostępnia Ci całą gamę renomowanych i przede wszystkim znanych metod płatności. Jednak jest to bardzo skomplikowane bez logowania, aby poinformować siebie jako gracza szczegółowo o minimalnych kwotach depozytu, górnych limitach, opłatach i Co.

W dziale pomocy Bwin wymienia wszystkie opcje, a dla każdej metody istnieje osobny FAQ. Jeśli chcesz się tu odnaleźć, będziesz potrzebował dużo czasu i cierpliwości. W bezpośrednim porównaniu z innymi dostawcami, można wyraźnie powiedzieć, że struktura została rozwiązana w niefortunny sposób – zwłaszcza dla niedoświadczonych nowych klientów.

Zasadniczo wszystkie transakcje na Bwin możesz wykonywać bezpłatnie. Przynajmniej dostawca nie obciąża Cię żadnymi dodatkowymi kosztami. Jedno jest jednak pewne: jeśli zdecydujesz się na korzystanie z przelewów bankowych, powinieneś wcześniej zapoznać się z podstawowymi zasadami działania banku, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Wpłaty na Bwin Online są w każdej chwili bezpłatne, a przede wszystkim można ich dokonywać w czasie rzeczywistym. Jakie limity obowiązują, to zależy trochę od wybranej metody płatności.

Ogólnie rzecz biorąc, przejrzystość nie jest najlepsza. Na przykład, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat minimalnego depozytu, musisz przeczytać wszystkie strony FAQ – co czasami może zająć bardzo dużo czasu.

Dlatego najsensowniej jest zarejestrować się jako klient już na początku. Tylko wtedy łatwiej będzie śledzić i uzyskiwać szczegółowe informacje. W większości przypadków wystarczy 10 euro. Górna granica w Niemczech została ustalona na 1.000 euro miesięcznie. Regulacja ta ma charakter przejściowy – i pozostanie nim do czasu uchwalenia nowej ustawy hazardowej w połowie 2021 roku.

Jeśli chciałbyś zapoznać się z warunkami bonusu przed dokonaniem pierwszej transakcji, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zrobił to na Bwin Online. Jedynym wymogiem jest zarejestrowanie się i zalogowanie. Te dwa kroki stanowią podstawę do znacznie lepszego przepływu informacji, bez konieczności podejmowania jakichkolwiek zobowiązań.

Wycofanie:

Na Bwin dostępne są oczywiście różne opcje wypłaty wygranych. Wybór jest ogólnie jasny, ale ostatecznie obejmuje najważniejsze metody – począwszy od klasycznego przelewu bankowego w szybkiej procedurze, aż po e-portfel.

Podobnie jak wszyscy renomowani konkurenci, których nasi doświadczeni eksperci zdołali do tej pory przetestować, również Bwin nie bez powodu stawia na wymóg weryfikacji. Zgodnie z ich własnymi informacjami, gracze muszą najpierw przedstawić dowód swojej tożsamości, zanim wygrane zostaną wypłacone. To, co może wydawać się dużym wysiłkiem, w zasadzie odbywa się szybko. Im szybciej złożysz dokumenty, tym mniej problematyczna będzie wypłata wygranej.

Kolejna ważna uwaga: wypłaty na Bwin – jak wszędzie indziej – działają tylko w taki sposób, w jaki dokonałeś wpłaty. Środek ten służy przede wszystkim ochronie przed praniem brudnych pieniędzy, ponieważ operatorzy są oczywiście bardzo chętni do poważnej pracy.

Szybkość płatności można określić jako średnią. Z reguły nie powinieneś czekać dłużej niż tydzień na swoje pieniądze – oczywiście pod warunkiem, że wykonałeś wszystkie niezbędne kroki w celu weryfikacji konta klienta. Przy okazji, możesz wykonać to zadanie zaraz po rejestracji, aby uniknąć późniejszych opóźnień.

Oto jak działają wypłaty wygranych na Bwin:

 • Szybki przelew bankowy
 • Neteller
 • Skrill

Opcje są typowe dla renomowanych firm, które oferują automaty do gry i zakłady sportowe. Ogólnie rzecz biorąc, Bwin oferuje Ci więcej metod płatności niż wielu konkurentów. Co więcej, wygrane mogą być wypłacane już od 20 euro. Przyznane bonusy nie podlegają jednak wypłacie – chyba, że Bwin zaznaczy to w trakcie specjalnych promocji.

4.) Obsługa klienta

Strony pomocy na Bwin są bardzo dobrze wypełnione informacjami, wskazówkami i możliwościami kontaktu. Z niemieckojęzyczną obsługą dostawcy można się skontaktować codziennie w godzinach od 10 do 22. Jasne, są alternatywy z lepszymi godzinami obsługi, ale opcje tutaj powinny być nadal całkowicie wystarczające. Zalecamy, abyś najpierw przeczytał stronę FAQ. Wszystkie istotne pytania zostały już tutaj szczegółowo i zrozumiale wyjaśnione.

Jeśli odpowiedzi nie pomogą, istnieją oczywiście sposoby, aby osobiście skontaktować się z zespołem wsparcia na Bwin. Nasi redaktorzy nie tylko wymienili wszystkie opcje, ale także przyjrzeli się możliwym kosztom, a przede wszystkim czasom reakcji.

5.) Strona internetowa

Nie ma to jak przyjemna struktura strony internetowej. W przypadku Bwin jednak faktycznie brakuje trochę kolorów i designu. Tutaj w sekcjach upchnięto tylko kilka kolorowych miniaturek. Tło jest czarne, czcionka biała. Jeśli chodzi o stronę wizualną, to dostawca naprawdę nie może się równać z bardziej nowoczesnymi konkurentami.

To jest właśnie to, co nieuchronnie prowadzi do odjęcia nam punktów. Zaletą strony internetowej jest to, że jest bardzo łatwa w użyciu i utrzymaniu. Wszystkie istotne sekcje – od zakładów sportowych po pokera – znajdują się na górze. Nie można również pominąć informacji kontaktowych, danych konta i tym podobnych.

Jeśli chodzi o stronę internetową, po raz kolejny skupiliśmy się bardziej na sekcji slotów niż na innych opcjach sportowych i grach. Choć obrazki są tu nieco bardziej kolorowe, to ogólnie nadal można mówić o bardzo prostym designie. Można to również nazwać pragmatyzmem. Szczególnie początkujący użytkownicy znajdą w nim bardzo łatwą obsługę.

Dla wszystkich wyżej wymienionych obszarów gry, bezpośrednio pod nimi znajdują się kategorie, pomiędzy którymi możesz wybierać jednym kliknięciem. Na dole strony znajdziesz również partnerów, licencjodawców i pieczęcie zatwierdzające firmy. Poniżej masz możliwość uzyskania szczegółowych informacji o firmie, przeczytania ABG i tym podobnych.

Zmiana języka na stronie Bwin jest również możliwa w każdej chwili. Podsumowując, bardzo prosta strona, która jest tutaj prezentowana. Mimo całej tej prostoty, gra się tu bardzo przyjemnie i można odkrywać różne sekcje. Ze względu na prostą konstrukcję, gra w podróży jest również przyjemnością.

Ze strony operatora celowo unika się reklamy. Dobra reputacja, która zawsze towarzyszyła firmie, jest oczywiście wystarczającą reklamą. Na brak klientów tutaj przynajmniej nie można narzekać, co nasze osobiste doświadczenia imponująco udowadniają.

6.) Aplikacja Bwin

Mobilna rozrywka to w dzisiejszych czasach oczywistość. Nawet Bwin nie mógł uniknąć oferowania gier mobilnych na smartfony i tablety. Mogą one być ładowane przez aplikację na Androida lub iOS albo używane bezpośrednio w przeglądarce mobilnej. Oba warianty mają swoje zalety.

Ci, którzy zdecydują się na specjalne aplikacje Bwin, zyskają znacznie lepszą wydajność, szybsze ładowanie i buforowanie wyników gier. Nawet słabe połączenie internetowe nie jest w stanie zepsuć zabawy z grą, dzięki technologicznie najwyższej klasy rozwiązaniom.

Z drugiej strony, jest wspomniana wcześniej strona internetowa. Można z niej korzystać nawet jeśli wybrałeś telefon z systemem Windows Phone, Blackberry lub inne urządzenia. W końcu, jedyną ważną rzeczą jest to, że Twoja przeglądarka obsługuje HTML5 – co w dzisiejszych czasach jest już od dawna oczywiste. W zależności od systemu, specjalne aplikacje można pobrać z iOS App Store lub Google Play.

Alternatywa: Wejdź na stronę Bwin na swoim komputerze i po prostu zeskanuj wyświetlony tam kod QR, który jest dostosowany do Twojego systemu operacyjnego.

Strona mobilna ma również szczególne zalety. Prawdopodobnie największym z nich jest to, że masz dostęp do prawie wszystkich oferowanych automatów do gry, które są również dostępne na PC. Oznacza to znacznie większy wybór. Tutaj jednak należy się upewnić, że masz stabilne połączenie z Internetem.

Odpowiedzialni za to ludzie robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić Państwu niezawodną podstawę do rozrywki. Działa to dzięki nowoczesnej technologii, o której możesz się przekonać jako gość w każdej chwili. Tak czy inaczej, zalecamy, abyś zarejestrował się jako gracz.

Oczywiście, możesz również grać bez stawiania prawdziwych zakładów – na przykład, aby odkryć nowe sloty i stoły lub spróbować swoich sił w strategiach. Podsumowując, sektor gier mobilnych został dobrze wykorzystany przez operatorów.

Tradycyjny dom Bwin zdołał w bardzo krótkim czasie zdobyć pozycję na rynku mobilnym. Już samo to świadczy o najwyższym poziomie fachowości, który chcielibyśmy w tym miejscu wyraźnie potwierdzić operatorom.

Bwin jest dostępny w wersji mobilnej na następujących urządzeniach:

 • iPhone i iPad
 • Samsung Galaxy
 • HTC, Sony, LG i Huawei
 • Windows Phone i inne

Bwin Mobile nie jest tak wszechstronny jak nowi operatorzy specjalizujący się w urządzeniach mobilnych. Mimo to, klienci o różnych gustach znajdą tu coś dla siebie. Nie ma znaczenia, czy wolisz sloty NetEnt, czy zakłady sportowe. Możliwości z pewnością przekonają Cię dość szybko.

O tym, czy lepsze są aplikacje na Androida i iOS, czy też strona mobilna, musisz przekonać się sam. Jak to dobrze, że można wypróbować obie opcje do woli, korzystając z odpowiednich smartfonów i tabletów.

7.) Premia dla nowych klientów

O ofercie powitalnej dowiesz się szczegółowo już na początku na Bwin. Założyciele mówią o fascynującym świecie i w naszej ocenie mają całkowitą rację. Osobiście byliśmy przekonani, że oferta powitalna jest tego warta.

Oferta to klasyczny bonus 100%. Twoje wpłacone pieniądze zostaną podwojone – aż do maksymalnej kwoty 200€. Jak zwykle, należy oczywiście wziąć pod uwagę pewne podstawowe warunki. Kredyt jest przyznawany tylko raz na gospodarstwo domowe, nazwisko i adres IP – po udanej rejestracji.

Ponadto operatorzy określają, jakich metod płatności można użyć w celu skorzystania z oferty. Po rejestracji masz 30 dni na podjęcie decyzji. Do tego czasu możesz przekonać się o slotach, kursach i innych zaletach za darmo bez żadnych ograniczeń. Na Bwin Online masz prawo do bonusu od depozytu w wysokości 10€. Ryzyko finansowe jest zatem ograniczone.

Nie ma bonusu bez wymagań obrotu! Zasada ta obowiązuje również na Bwin. Musisz obrócić bonusem oraz wpłaconymi pieniędzmi 35 razy w ciągu jednego miesiąca. Tylko wtedy możliwe jest wypłacanie wygranych bez ograniczeń.

Jak długo trwa promocja na Bwin? Oczywiście, dotarliśmy również do sedna tego pytania. Sami operatorzy ustalili datę końcową na 1 stycznia 2100 roku. Do tego czasu powinieneś już na pewno podjąć decyzję. W chwili obecnej bonus Bwin jest więc nieograniczony – operator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

8.) Bezpieczeństwo: jak poważny jest Bwin?

Bwin to firma hazardowa, która została założona pod koniec lat 90-tych. W 2011 roku nastąpiła wtedy radykalna zmiana. Od tego czasu automaty do gry, obok zakładów sportowych, stanowią integralną część działającej na Gibraltarze firmy bwin.party digital entertainment z siedzibą w Gibraltarze.

Grupa jest oficjalnie licencjonowana w swoim kraju, a także posiada licencję w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że gracze, którzy wybiorą tego dostawcę, są w rzeczywistości podwójnie chronieni – zwłaszcza jeśli chodzi o uczciwość i powagę. W ramach sprawdzania faktów, przyjrzeliśmy się bliżej firmie i natrafiliśmy na kilka bardzo interesujących szczegółów.

Szczególnie korzystna jest przejrzysta struktura, ponieważ między Bwin i jego klientami nie ma żadnych tajemnic. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pomoc techniczna jest do Twojej dyspozycji i pomoże Ci wyjaśnić wszelkie niejasności.

Już sam ten fakt świadczy o tym, że Bwin nie ma nic do ukrycia. Firma hazardowa już od dłuższego czasu jest jedną z niewielu, które są notowane na giełdzie – to wystarczający dowód na to, że oprócz wyboru gier Bwin, również sytuacja finansowa jest spójna. Jak dotąd, nie było żadnych poważnych braków w sprawdzaniu faktów.

Więcej o tym, jak Bwin zachowuje się w kwestii wypłat wygranych i tym podobnych, opowiemy Ci w naszym raporcie o doświadczeniach. Zabawa z grą jest dla operatorów priorytetem numer jeden. W międzyczasie zostały wdrożone sloty od NetEnt i różnych innych deweloperów. Jednak Bwin nadal nie oferuje takiej rozrywki, jakiej mogliśmy doświadczyć u znacznie młodszych konkurentów.

Kiedy odkrywamy fakty, chodzi o to, jak uczciwy i renomowany jest usługodawca. Dajemy Bwin duży kredyt zaufania za przejrzystość, ponieważ jako gracz masz możliwość poinformowania się o wszystkich możliwych szczegółach – i zawsze otrzymasz uczciwe odpowiedzi od supportu.

Były czasy, gdy Bwin zajmował jedno z czołowych miejsc w branży gier. Dziś jednak nie można już podpisać się pod stwierdzeniem, że jest numerem 1 na świecie. Mimo to dostawca nadal jest w stanie utrzymać się w silnej konkurencji. W opinii naszego eksperta to również zasługuje na wysokie uznanie.

Musimy również pochwalić firmę za to, że kładzie duży nacisk na zapobieganie uzależnieniu od hazardu. Operator zdecydował się nawet na współpracę z ośrodkiem badawczym, aby zrobić coś więcej dla swoich gości. Chodzi konkretnie o to, w jaki sposób można lepiej chronić graczy przed niebezpieczeństwem uzależnienia – z pozytywnym skutkiem, jak się okazuje.

Dzięki szkoleniom, w szczególności dla personelu pomocniczego, osoby odpowiedzialne są bardzo skuteczne w wykrywaniu zagrożonych graczy na wczesnym etapie i interweniowaniu, gdy wymaga tego sytuacja. Pod tym względem Bwin jest w znacznie lepszej sytuacji niż wielu konkurentów – choć z pewnością również oni chętnie przedkładają ochronę graczy nad własne zyski.

W rzeczywistości operatorzy są zainteresowani tym, aby na pierwszym planie była radość z gry, a nie tylko myślenie o własnym zysku. W celu ochrony graczy podejmowane są indywidualne działania. Możliwe jest np. czasowe zablokowanie. Alternatywnie można ustawić limity zakładów i strat. Bwin jest również jednym z pierwszych oferentów, który uwzględnił nowe wytyczne niemieckiego ustawodawstwa. W związku z tym dozwolona jest kaucja w wysokości 1000 euro miesięcznie. Ponadto istnieją inne aspekty, które gwarantują bezpieczeństwo i w których dostawca wyprzedza inne firmy o kilka ulic.

Ponadto firma zwraca uwagę na fakt, że w przypadku podejrzenia o uzależnienie, będzie interweniować. Oczywiście, gracz nie otrzymuje ostatecznej diagnozy, ponieważ według osób odpowiedzialnych, taka diagnoza może być postawiona tylko przez ekspertów, takich jak psycholog. Przynajmniej jednak otrzymasz adresy, do których możesz się zwrócić w przypadku patologicznych zachowań hazardowych.

Już sam fakt, że Bwin działa w branży od ponad 20 lat, mówi sam za siebie. Założyciele i operatorzy znaleźli sposób na długoterminową rozrywkę dla graczy w przemyślany sposób.

W niektórych miejscach trochę się kruszy, co utrudnia porównanie tradycyjnego domu z bardziej nowoczesnymi firmami. W pełni oczekujemy, że te stare tradycje będą kontynuowane. Mimo to, chcielibyśmy zobaczyć nieco więcej innowacji – zwłaszcza w zakresie wzornictwa.

9.) Zakłady sportowe

Od momentu założenia w 1997 roku wiedeńska firma Bwin święci ogromne sukcesy – i to nie tylko w swoim kraju, ale w całej Europie. Firma bwin party Digital Entertainment Group, która prowadzi serwis bukmacherski, jest jedną z największych nazw w branży i również w Niemczech trudno ją zabrać. Gigantyczna oferta zakładów jest imponująca, ponieważ jest tu naprawdę wszystko, czego dusza zapragnie.

Bwin Sports cieszy się ponadprzeciętną reputacją i ma ponad 10 milionów klientów. Już samo to świadczy o powadze sytuacji. Oprócz doskonałej strategii marketingowej, zakłady na żywo z dużym wyborem streamów na żywo są z pewnością powodem ogromnego sukcesu. Na Bwin obstawiający są w samym środku akcji, a nie tylko tam.

Mocne strony zakładów sportowych Bwin

 • Ponad 30.000 opcji zakładów każdego dnia
 • Wysoki poziom uznania
 • Najwyższa niezawodność i bezpieczeństwo
 • Kreatywność w zakładach rozrywkowych

Nasz wniosek: Dzięki ogromnej ofercie zakładów, uczciwym bonusom i najlepszej reputacji, Bwin Sports od lat należy do najlepszych oferentów zakładów sportowych. Do dziś bukmacher ten jest godny polecenia pod niemal każdym względem. Istnieje możliwość poprawy kursów zakładów i wsparcia, gdzie pożądana byłaby bezpłatna infolinia dla niemieckich obstawiających.

10.) Nasze doświadczenia z Bwin

Zebraliśmy wiele pozytywnych doświadczeń z Bwin, ale właściwie nie tylko pozytywne. Strona internetowa wydaje się trochę zbyt prosta, a ponadto trudno jest uzyskać istotne informacje jako gość. Z drugiej strony, wsparcie całkowicie przekonało nas w teście.

Doświadczeni, przeszkoleni pracownicy w każdej chwili zajmą się Państwa problemami i zapewnią możliwie najszybsze rozwiązania wszystkich istotnych kwestii. W zasadzie wsparcie jest rzadko potrzebne, ponieważ strona jest bardzo prosto zbudowana. Większość automatów do gry nie wymaga wyjaśnień, co jeszcze bardziej ułatwia rozpoczęcie gry.

Jeśli chodzi o technologię gier, Bwin oferuje wszystko, czego dusza zapragnie. Klasyki nie mogą być już oferowane z powodu nowych regulacji w Niemczech, ale możesz wybierać między typowymi slotami i zakładami sportowymi do woli. W końcu to właśnie ogólny pakiet sprawia, że ten dostawca jest tak atrakcyjny.

Struktura sekcji podobała nam się jednak tylko w ograniczonym stopniu. Brakuje po prostu możliwości dalszego zawężenia slotów i tym podobnych – na przykład według producenta, bębnów i tym podobnych. W obecnej formie strona wydaje się być nieco zagmatwana.

Po dokładnych testach nie ma wątpliwości co do bezpieczeństwa. Jedyną rzeczą, która przemawia za tym jest fakt, że firma jest oficjalnie licencjonowana i kontrolowana przez urząd ds. hazardu na Gibraltarze. Jest to jeden z najsurowszych organów w całej Europie. Poza tym Bwin może pochwalić się licencją ze Szlezwiku-Holsztyna. Gwarantuje to, że wszystkie ważne informacje są dobrze chronione, a wypłaty są szybkie i bezpieczne.

To przemawia za Bwin:

 • Wejście bezpośrednie bez pobierania danych
 • Specjalne aplikacje plus strona mobilna
 • Solidna premia i różne promocje
 • Bezpieczne i szybkie wpłaty i wypłaty
 • 100% bonus do 200€
 • Licencje w Gibraltarze, Wielkiej Brytanii i Szlezwiku-Holsztynie
 • Sprawdzony dostawca z ofertą zakładów sportowych

Dzięki najnowszej technologii dostęp osób trzecich jest praktycznie niemożliwy. Jeśli jednak pojawią się jakieś problemy, zależy to od Ciebie. Skontaktuj się bezpośrednio z supportem Bwin, a oni zrobią wszystko, co w ich mocy, aby w przyszłości jeszcze lepiej Cię chronić. Z naszego doświadczenia wynika, że zwłaszcza wsparcie techniczne jest niezwykle zorientowane na klienta.

Bwin jest niemieckim bukmacherem, który cieszy się dobrą reputacją od wielu lat. Operatorzy robią wszystko, co w ich mocy, aby zadowolić klientów w dłuższej perspektywie. Nad wyglądem wizualnym na pewno można by trochę popracować, ale poza tym nie ma na co narzekać.

Jako nowy klient, masz możliwość podwojenia kwoty depozytu do maksymalnej wysokości 200€. W tym celu nie trzeba wpisywać żadnych kodów bonusowych. Wymagania dotyczące zakładów są uczciwe, aczkolwiek nieco wyższe niż na wielu innych stronach z automatami do gry.

Będziesz musiał obrócić saldo bonusu przyznanego przez dostawcę, wraz z osobistym depozytem, 35 razy zanim wygrane będą mogły zostać wypłacone. Ma to sens, aby dokonać transakcji za pierwszym razem, zwłaszcza w przypadku slotów, które mają wysokie RTP.

Korzystne jest to, że jako gracz nie korzystasz tylko z jednego bonusu powitalnego na Bwin Online. Zawsze będziesz prezentowany z nowymi, ekscytującymi promocjami na naprawdę każdy gust. Już same strony pomocy nas przekonały.

Bwin jest przejrzysty i szczegółowy, zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o swoim koncie klienta, transakcjach płatniczych, grach, bonusach i nie tylko. Jeśli nadal masz pytania bez odpowiedzi, możesz natychmiast przekazać je do zespołu wsparcia, który udzieli Ci szybkich odpowiedzi. Wyraźnie widać, że nie brakuje tu kompetencji – to kolejny punkt, który przemawia na korzyść firmy.

Szczególnie gracze, którzy chcą połączyć rozrywkę na slotach z zakładami sportowymi, są w dobrych rękach na Bwin. Fakt, że wszystko jest oferowane pod jednym dachem, przynosi oczywiście wiele korzyści.

Możesz zarejestrować się raz i korzystać z wszystkich wymienionych obszarów bez dodatkowego wysiłku. Nasze pozytywne doświadczenia pozwalają nam bez zastrzeżeń polecić Bwin. Nowy, świeższy wygląd nadal dobrze pasowałby do strony – ale to tylko mała sugestia dla operatorów.

Bwin FAQ

1.) Czy istnieje aplikacja Bwin?
Oczywiście możesz również zagrać na Bwin Mobile – ale nie za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Androida lub iOS, lecz bezpośrednio w przeglądarce na smartfonie. Dzięki udanej aplikacji internetowej Bwin Web App opartej na HTML5, cały świat gier slotowych stoi przed klientami otworem. Przy okazji: zakłady sportowe można wnosić również w aplikacji Bwin. Dla obu produktów wymagane jest tylko jedno konto.

2.) Jakich kursów Bwin mogę się spodziewać?
Uczciwość jest dla Bwin oczywistością. Zarówno szanse na wygraną, jak i wysokość wypłat okazują się solidne. Oczywiście, istnieją pewne różnice pomiędzy kategoriami a automatami do gry. W sumie jednak chęć włożenia pracy przez bukmachera zawsze się opłaca. Średnie RTP, na przykład, jest prawie zawsze powyżej 96%.

3.) Jak wysoki jest Bwin Bonus 2020?
Nowi klienci, którzy zdecydują się na wpłatę, mogą liczyć na 100% salda początkowego i maksymalnie 200€ na Bwin. Bonus okazuje się więc zgodnie z oczekiwaniami solidny również w 2021 roku. Warunki są co najmniej tak samo przekonujące. Jeśli łączna kwota zostanie rozegrana 35 razy, wygrana może zostać wypłacona natychmiast po jej uzyskaniu. Bwin daje graczom 30 dni na zrealizowanie obrotu bonusem.

4.) W jaki sposób mogę dokonać wpłaty na Bwin?
Po pierwsze, depozyt nie jest obowiązkowy. Jednak, oczywiście, trzeba mieć kilka euro, aby otworzyć szansę na prawdziwe wygrane. Aby uczynić to szybko i łatwo, możesz skorzystać ze wszystkich znanych metod płatności na Bwin. Można je podzielić na popularne e-portfele, systemy przedpłacone oraz przelewy bankowe (w tym Sofortüberweisung).

4,8 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *