Interwetten
3.5

Interwetten

500€ Bonus + 100 Darmowych Spinów
Players from United States accepted

Interwetten jest tradycyjnym dostawcą zakładów o doskonałej reputacji. Firma z Austrii oferuje zakłady sportowe w Internecie od 1997 roku i jest jednym z pionierów w branży zakładów sportowych online.

Ogromny wybór lig piłkarskich z wieloma interesującymi zakładami specjalnymi nie pozostawia nic do życzenia. Skupiamy się również na tenisie z wieloma opcjami zakładów.

Szczegółowy raport z testu na temat oferenta zakładów Interwetten

W tym raporcie z testu znajdziesz teraz szczegółowy opis doświadczeń, jakie nasi redaktorzy testowi zdobyli w ciągu ostatnich lat u oferenta zakładów Interwetten w poszczególnych kategoriach testowych.

Jest jednak jedna rzecz, która sprawia, że austriacki kamień węgielny branży zakładów sportowych online jest szczególnie interesujący, a my chcielibyśmy zwrócić na nią uwagę już na samym początku:

Częścią filozofii firmy jest oferowanie szczególnie atrakcyjnych kursów na ulubione typy.

Z wielką regularnością Interwetten dostarcza najlepsze wartości w porównaniu kursów zakładów na wskazówki dotyczące bardzo dużych klubów, takich jak FC Bayern Monachium. Jest to szczególnie lukratywne w przypadku zakładów łączonych!

1.) Kursy na Interwetten

Zakłady bukmacherskie Interwetten osiągają stosunkowo niewielki współczynnik wypłaty, wynoszący około 92 do 93 procent, nawet w przypadku najlepszych wydarzeń w najlepszych ligach europejskich. W porównaniu z innymi czołowymi dostawcami, to wystarczy tylko na miejsce w dolnej części środka pola.

Prawdziwe zalety kursów bukmacherskich ujawniają się jednak, gdy porównamy kursy na zwycięstwo faworyta w zakładach piłkarskich:

Tutaj Interwetten jest w większości przypadków najlepszym oferentem, co w dłuższej perspektywie gwarantuje wszystkim przyjaciołom ulubionych zakładów znacznie wyższy współczynnik wypłaty niż w przypadku konkurencyjnych firm!

Ze względu na zawsze wysokie kursy na faworytów, zakład kombinacyjny z kilku pozornie “bezpiecznych” wskazówek może ostatecznie przynieść znacznie większy zysk z Interwetten niż u niektórych innych bukmacherów.

Mieszanka wysokiego poziomu zakładów na faworytów i stosunkowo niskiego klucza wypłat oznacza, że kursy na remisy i wygrane underdogów bardzo rzadko należą do najlepszych w zestawieniu.

Jest to jednak dobrze znane graczom zakładów sportowych, dlatego do Interwetten ciągną przede wszystkim fani ulubionych końcówek. Ten sam schemat można zaobserwować w zakładach na żywo:

Również w tym przypadku kursy na zdecydowanego faworyta regularnie zajmują znaczącą pozycję w zestawieniu kursów, podczas gdy inne wyniki meczu mają zazwyczaj średnie kursy.

2.) Oferta zakładów na Interwetten

Oferta zakładów Interwetten jest doskonała pod każdym względem, szczególnie w zakładach piłkarskich Interwetten jest jednym z najlepszych biur bukmacherskich. Ogromny wybór lig piłkarskich z wieloma interesującymi zakładami specjalnymi nie pozostawia nic do życzenia.

Skupiamy się również na tenisie z wieloma opcjami zakładów.

W ofercie zakładów Interwetten można regularnie znaleźć ponad 30 różnych dyscyplin sportowych.

Główny nacisk kładzie się wyraźnie na polowanie na okrągłą skórę. Zakłady na piłkę nożną Interwetten stanowią lwią część zakładów bukmacherskich.

Inne dyscypliny sportowe, takie jak tenis czy hokej na lodzie, znajdują się w dalszej odległości. Fani “egzotycznych sportów” są również bardzo dobrze obsługiwani, z curlingiem, rzutkami i szachami wśród opcji zakładów sportowych.

Zaczynając od klasycznego zakładu 1-X-2, który odpowiada za nieco ponad połowę obrotów w zakładach piłkarskich, pozostałe stawki są rozłożone na wiele różnych typów zakładów.

W szczególności różne zakłady na bramki mają duży udział w całkowitym obrocie w zakładach na Bundesligę w Interwetten, warto również wspomnieć o popularnych wśród profesjonalistów zakładach handicapowych lub zakładach podwójnej szansy, wybieranych raczej przez początkujących.

Wraz z najróżniejszymi wskazówkami dotyczącymi dokładnego wyniku, program zakładów na Interwetten ma coś dla każdego miłośnika zakładów!

Również niemiecka piłka nożna odgrywa w Interwetten bardzo ważną rolę. Nie trzeba dodawać, że nie tylko Bundesliga i 2. liga są objęte rozgrywkami z kraju mistrza świata z 2014 roku.

Oferta austriackiego bukmachera sięga ponad III ligę aż po “niziny” niemieckiego futbolu amatorskiego.

Ale nie tylko fani piłki nożnej, również fani tenisa otrzymują u austriackiego bukmachera swoje pieniądze. Interwetten utrzymuje swoją ofertę zakładów na tenisa z wszystkimi turniejami ATP i WTA, a ponadto oferuje duży wybór w kategorii Challenger Tennis, która jest głównie objęta zakładami na żywo.

3.) Zakłady na żywo Interwetten

W ciągu ostatnich kilku lat oferta zakładów na żywo Interwetten była stale poszerzana i ulepszana. W dziedzinie zakładów w czasie rzeczywistym, bukmacher online wielokrotnie wykonywał pionierską pracę. Zakłady na żywo można obstawiać od 2002 roku.

Interwetten był jednym z pierwszych dużych operatorów zakładów, którzy dostrzegli potencjał tej szczególnie ekscytującej formy zakładów sportowych. Oferta jest odpowiednio skonstruowana.

Centrum zakładów na żywo jest przejrzyście rozplanowane i oferuje do 300 różnych wydarzeń dziennie. Większość z nich to mecze piłki nożnej, ale fani tenisa również mogą skorzystać z zakładów w czasie rzeczywistym. Oprócz tego odbywa się wiele innych wydarzeń ze wszystkich zakątków świata sportu.

Oferta na żywo obejmuje również wydarzenia zza oceanu, więc zakłady można stawiać niemal o każdej porze dnia i nocy. Znaczenie King Football jest również szczególnie duże w zakładach czasu rzeczywistego.

Ponad połowa wydarzeń na żywo ma za temat pogoń za skórą w rundzie, zwłaszcza w weekendy, kiedy liga jest w pełnym rozkwicie.

Również zakłady na żywo w Interwetten nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia, jeśli chodzi o szczegółowość programu zakładów. Chociaż bukmacherowi nie udaje się dorównać niekończącemu się programowi zakładów zwycięzcy testu, Bet365, to z pewnością nie można narzekać na brak wyboru u austriackiego pioniera online.

4.) Wpłaty na konto zakładów Interwetten

Dla wpłat na konto zakładów Interwetten oferuje wiele różnych opcji. Począwszy od płatności kartą kredytową, poprzez karty przedpłacone, klasyczny przelew bankowy lub przelew natychmiastowy, aż po płatności za pomocą Paypal.

Na szczególną pochwałę zasługuje obróbka, która przebiega szybko i sprawnie.

Ponadto od lata 2019 Interwetten nie pobiera już żadnych opłat manipulacyjnych. Wszystkie depozyty lądują bezpośrednio na koncie zakładów bez potrąceń!

Nawiasem mówiąc, depozyty w Interwetten są możliwe przy użyciu wszystkich opcji płatności od 10 euro.

5.) Wypłata wygranych z zakładów w Interwetten

Klient jest królem! Można się o tym przekonać w Interwetten, gdy chce się załatwić wypłatę wygranych z zakładów.

Podczas gdy inni bukmacherzy czasami utrudniają otrzymanie wygranej, Interwetten jest bardzo sumienny, przyjazny dla klienta i wzorcowy jeśli chodzi o wypłaty.

Wypłata wygranych z zakładów jest możliwa od 30 euro i jest realizowana w bardzo krótkim czasie.

Nawet w przypadku przelewu bankowego, który musi być wybrany przy pierwszej wypłacie w każdym przypadku, potrzeba tylko 2-3 dni roboczych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na koncie bankowym.

Warunkiem jest oczywiście wcześniejsze dostarczenie niezbędnych dokumentów, takich jak kopia paszportu i potwierdzenie podanego adresu zamieszkania.

W przypadku przelewu bankowego można go wybrać bezpłatnie raz w tygodniu kalendarzowym. Za każdą kolejną wypłatę w tym okresie Interwetten pobiera zryczałtowaną opłatę manipulacyjną w wysokości 5 euro.

W Interwetten dostępne są następujące metody płatności dla wypłaty kredytów na zakłady:

 • Karty kredytowe
 • Przelew bankowy
 • PayPal
 • Skrill (Moneybookers)
 • Neteller
 • Ecopayz

Opcje wypłaty są wyświetlane na osobistym koncie zakładów i są częściowo oparte na wcześniej wybranych metodach depozytu.

Na przykład, płatność kartą kredytową (30 – 2.000 euro), Skrill lub NETeller może być również dostępna.

Uwaga: Jeśli wpłacisz pieniądze na swoje konto w Interwetten i nie wykorzystasz ich na zakłady sportowe lub inne produkty, ale będziesz chciał je wypłacić w stanie nienaruszonym, będziesz musiał uiścić opłatę w wysokości 10% wartości wypłaty.

Jest to środek ostrożności bukmachera, na przykład w celu zapobiegania praniu brudnych pieniędzy.

6.) Obsługa klienta w firmie Interwetten

Na początku naszej serii testowej, Interwetten uzyskał wynik z czatem na żywo w różnych językach 7 dni w tygodniu 24 godziny. Od tego czasu zaprzestano jej stosowania.

Mimo to bukmacherowi po raz kolejny udało się zdobyć 98 na 100 punktów w testach jakości, które przeprowadzane są na bieżąco. Ponieważ liczy się przede wszystkim jakość, ilość schodzi coraz bardziej na dalszy plan.

Chociaż czat został przerwany, zespół serwisowy jest nadal dostępny przez całą dobę dla swoich klientów. Bezpośrednio i interaktywnie przez maltańską infolinię serwisową lub pisemnie przez e-mail.

O ile za połączenie międzynarodowe z numerem 0035 pobierane są opłaty, o tyle poczta elektroniczna (poza dostępem do Internetu, który użytkownik musi oczywiście posiadać) jest bezpłatna.

Interwetten odpowiada na zapytania pisemne, jak również telefoniczne, natychmiast i bardzo kompetentnie. Obsługa klienta w firmie Interwetten wielokrotnie zdobywa nagrody i wyróżnienia w porównaniach z konkurencją.

Nawet jeśli obecnie jest to rzadko stosowane: z serwisem można się skontaktować również za pomocą poczty lub faksu.

Alternatywą dla kontaktu z centrum serwisowym są informacje zawarte w przejrzyście i wyczerpująco opracowanym dziale FAQ, gdzie w zrozumiały sposób udzielono odpowiedzi na wiele otwartych pytań.

Link do niej można znaleźć na przykład w stopce strony internetowej.

7.) Strona internetowa firmy Interwetten

Interwetten był jednym z pierwszych bukmacherów na World Wide Web, więc strona istnieje już od wielu lat. Dzięki kilkukrotnemu odnowieniu strona internetowa Interwetten jest nowoczesna i trzyma rękę na pulsie.

Strona jest dopracowana wizualnie i nie pozostawia nic do życzenia pod względem łatwości obsługi.

Przejrzyste menu, nowoczesna konsola live, przyjemna kolorystyka i szybkie czasy ładowania sprawiają, że wirtualna wizyta u bukmachera to czysta przyjemność.

Ten “dinozaur” wśród oferentów zakładów od lat prezentuje w przejrzysty sposób swój obszerny program zakładów i stale rozwija nowe funkcje, które zwiększają przyjemność z obstawiania dla swoich klientów.

Interwetten przywiązuje szczególną wagę do tego, aby klienci mogli w jak najszybszy i najłatwiejszy sposób zawierać zakłady – strona z zakładami tego operatora zakładów sportowych jest pod tym względem całkowicie zoptymalizowana.

Sam klient może również wybrać swoje ulubione produkty. Zwłaszcza osoby, które preferują zakłady na określone drużyny, mogą ustawić je jako faworytów i mieć wyświetlane tylko zakłady na te drużyny.

Interwetten posiada na swojej stronie internetowej szczególnie dużo możliwości filtrowania: z jednej strony w lewym górnym rogu znajdują się aktualnie najważniejsze linki, a z drugiej strony za pomocą jednego kliknięcia można wyświetlić konkretne części oferty zakładów.

Filtry te to:

 • Zakłady na żywo
 • Moje ulubione
 • Last Minute
 • Kurs poniżej 2,00
 • Dzisiejsze zakłady
 • Zakłady w ciągu najbliższych 1 do 6 godzin (używając suwaków)

Biorąc pod uwagę rozprzestrzenianie się smartfonów i innych urządzeń mobilnych, które są stale podłączone do Internetu, posiadanie desktopowej wersji strony internetowej już nie wystarcza. Mobilna oferta sportowego tipstera musi również oferować wszystkie opcje.

8.) Premia dla nowych klientów od Interwetten

W temacie bonusów bukmacherskich dla nowych klientów, Interwetten wprowadził ostatnio pewne zmiany – na nowych obstawiających zakłady sportowe w Interwetten czeka bonus do 100 euro.

W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, bonus dla nowych klientów w Interwetten działa nieco inaczej.

Tak więc nie tylko pierwszy depozyt na nowo założone konto bukmacherskie jest decydujący dla wysokości bonusu. Pod uwagę brane są raczej wszystkie wpłaty, które zostały dokonane w ciągu dziesięciu dni od założenia nowego konta.

Nie jest więc obowiązkowe wpłacenie 100€ na samym początku, aby cieszyć się maksymalną kwotą bonusu 200€.

Również warunki darmowej gry z kwoty bonusu są dość nietypowe w tej branży, ponieważ darmowa gra działa w 5 etapach. Już po osiągnięciu pierwszego poziomu, pierwsze 20% całkowitej kwoty bonusu jest dostępne za darmo i tak dalej.

Minimalny kurs 1.70 na darmowe spiny również jest całkiem niezły, jedynie czas na spełnienie warunków bonusu jest trochę za krótki i wynosi 14 dni.

Pewny bonus na zakłady w Interwetten – na to należy zwrócić uwagę:

 • Bonus obowiązuje dla depozytów dokonanych w ciągu 10 dni od założenia konta bukmacherskiego.
 • Interwetten podwoi te depozyty aż do kwoty 200 Euro.
 • Kwota bonusu jest uwalniana w 5 zdefiniowanych krokach
 • Kwota depozytu musi zostać obrócona pięć razy
 • Ważne są tylko zakłady z kursem 1.7 lub wyższym.
 • Warunki bonusu muszą zostać spełnione w ciągu 14 dni.

Podsumowując, bonus Interwetten jest jedną z najlepszych ofert w naszym porównaniu bonusów bukmacherskich. W przeciwieństwie do niektórych konkurentów, w Interwetten bonusy przyznawane i wypłacane etapami są od razu traktowane jako prawdziwe pieniądze i dlatego mogą być wykorzystane zgodnie z życzeniem lub natychmiast wypłacone.

9.) Bezpieczeństwo: jak poważne jest Interwetten?

Interwetten ma nie tylko duże tradycje, ale jest też bukmacherem, który przykłada do nich dużą wagę. Firma została założona w 1990 roku przez Wolfganga Fabiana w Wiedniu, wówczas jeszcze jako telefoniczna firma bukmacherska.

Siedziba firmy Interwetten została przeniesiona na Maltę, ale nadal jest ona całkowicie prywatną własnością.

Firma, która jest reprezentowana w Internecie od 1997 roku, posiada licencję UE od Malta Gaming Authority (MGA), jak również niemiecką licencję na zakłady sportowe, wydaną w 2020 roku przez Federalny Urząd Prezydenta w Darmstadt.

Ochrona danych, ochrona graczy i bezpieczeństwo transakcji płatniczych mają w Interwetten najwyższy priorytet.

Cała wymiana danych i wszystkie transmisje danych są szyfrowane, a dane osobowe są traktowane przez bukmachera z najwyższą poufnością.

Interwetten angażuje się również w kwestie fair play i bezpieczeństwa i jest członkiem European Sports Security Association (ESSA).

3,5 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *