Lottoland
4.0

Lottoland

Players from United States accepted

Fakt, że dostawca loterii online Lottoland jest tak popularny, ma również związek z funkcją Polowania na Jackpota. Dzięki funkcji polowania na jackpota, kupon loteryjny może być przedłużony do momentu trafienia jackpota w pierwszej kategorii nagród. Jest to w pełni automatyczne i funkcja ta może być używana dla wszystkich loterii. Ale to nie jedyna zaleta, jaką oferuje Lottoland. Więcej informacji pojawi się w tej recenzji.

Dostawca Lottoland

Lottoland jest jednym z najbardziej popularnych dostawców loterii w Internecie. Dostawca posiada szeroką gamę ofert, imponuje niezawodnymi sposobami wpłat i wypłat oraz atrakcyjnym bonusem dla nowych klientów, co jest powodem do dumy.

Operatorem strony internetowej jest w tym przypadku Lottoland Ltd., która jest niejako pośrednikiem spółki EU Lotto i której przekazuje napiwki klientów. W pewnym sensie Lotto Ltd. jest bukmacherem i posiada licencję wydaną przez organy regulacyjne Gibraltaru. Potwierdza to, że dostawca jest renomowany i że oszustwo w Lottoland jest wykluczone.

Dostawca kieruje się zwycięskimi kursami jackpotów na całym świecie i oferuje je swoim klientom. Jeśli na przykład kupon zakładu został złożony w Lottoland na loterię 6 z 49 i został on wygrany, wygrana nie jest rozdzielana przez niemiecką firmę Toto, lecz przez samą Lottoland.

Ponieważ Lottoland Ltd. ma siedzibę na Gibraltarze, możliwe jest również uczestnictwo w zagranicznych loteriach, takich jak EuroMillions. Oprócz tego, oczywiście, możliwe są klasyczne losowania Lotto 6 od 49, ale także specjalne losowania Super 6 lub Gra 77.

Gracze mogą również spróbować wygrać EuroJackpot. W ofercie znajdują się również inne gry, takie jak Cash4Life, Powerball, Keno czy MegaMillions. To wyraźnie pokazuje, że dostawca ma szeroki zakres różnych loterii. W kontroli Lottolandu wyróżniało się jednak coś innego.

Ponieważ Lottoland daje również swoim graczom szansę na zakup kilku zdrapek i spróbowanie szczęścia. Można więc powiedzieć, że Lottoland to przede wszystkim lotto, ale również inne gry, w które można zagrać.

Można nawet wziąć udział w grach bingo. W przeciwieństwie do losowania 6 z 49, bingo jest loterią natychmiastową. Oznacza to, że szczęśliwy gracz może tam natychmiast otrzymać nagrodę.

Oferta gier nie jest wcale mała, a dzięki wspaniałej ofercie, doświadczenia z Lottoland są zawsze pozytywne.

Wady i zalety

Zalety

  • Rozporządzenie z licencją UE z Gibraltaru
  • Obsługa klienta może być łatwo dostępna przez telefon lub formularz kontaktowy
  • Wypłaty w Lottoland są realizowane szybko
  • Oprócz loterii również zdrapki na sprzedaż
  • Natychmiastowe wygrane, gry slotowe i kasyno dostępne
  • Dodatkowe funkcje, aby zmaksymalizować szanse na wygraną

Wady

  • Użytkownicy Apple mogą korzystać “tylko” ze strony mobilnej

Przejrzysta platforma dostawców jest łatwa w obsłudze

Platforma operatora jest przejrzysta, więc nie sprawia żadnych problemów, gdy szukasz swojej ulubionej gry. Oferta online Lottoland jest mianowicie bardzo obszerna. Oprócz słynnego Eurojackpot i klasycznej loterii 6 z 49, gracz może również zagrać w EuroMillions. Amerykańskie warianty MegaMillions i Powerball uzupełniają ofertę wraz z hiszpańską loterią świąteczną.

Ale nie tylko liczba gier jest przekonująca, ponieważ potencjalny zwycięzca Lottoland ma również dostęp do dalszych informacji na temat szans na wygraną. Dodatkowo, metody gry na poszczególnych loteriach są również szczegółowo wyjaśnione dla tych graczy, którzy nie są jeszcze tak dobrze zorientowani w tej dziedzinie. Ponadto, magazyn Lottoland zawsze oferuje najnowsze wiadomości dotyczące poszczególnych loterii, przy czym systemy lotto są również często omawiane.

Na szczególną uwagę zasługuje aplikacja na urządzenia z systemem Android. Aplikacja dla urządzeń Mac nie jest obecnie dostępna, ale nie oznacza to, że użytkownicy Apple nie mogą korzystać z Lottoland. Zamiast korzystać z aplikacji Lottoland, po prostu wywołują mobilną stronę Lottoland przez przeglądarkę i grają w ten sposób. Nie ma więc potrzeby pobierania aplikacji. Zamiast tego, zabawa w gry może rozpocząć się natychmiast dla użytkowników Apple.

Aplikację na Androida można pobrać za pośrednictwem strony internetowej Lottoland. Konieczne może być zezwolenie na korzystanie z aplikacji innych firm. Po instalacji, użytkownicy zobaczą wybór różnych loterii, ostatnie wylosowane numery niektórych loterii oraz dane kontaktowe do obsługi klienta, a w lewym górnym rogu znajdą menu. Po kliknięciu na przycisk, otwiera się ona i gracze mają do wyboru wszystkie dostępne loterie.

Można tam również znaleźć swoje konto gracza, saldo i wypłaty. Innymi słowy, aplikacja Lottoland jest bardzo łatwa w użyciu i nawet laicy powinni sobie z nią poradzić bez żadnych problemów.

To, że doświadczenia z Lottoland są tak dobre i że dostawca zdołał już pozyskać tak wielu klientów, ma związek między innymi z dodatkowymi funkcjami, które są możliwe dla potencjalnego zwycięzcy Lottoland.

Dzięki Win-o-Meter, liczba napiwków i czas działania kuponu mogą być użyte do obliczenia prawdopodobieństwa wygranej dla danego kuponu. Na przykład: Jeśli sześć pól są wypełnione na bilecie EuroJackpot, Win-o-Meter mówi, że szansa na wygraną jest 25,7 procent. Kolejną atrakcyjną cechą dodatkową jest ochrona numerów, która oferuje graczom szczególnie lukratywne możliwości, ponieważ nie muszą oni dzielić głównej wygranej pomiędzy innych graczy. Zazwyczaj dwóch graczy, którzy osiągnęli klasę nagród 1, dzieli się pulą jackpota.

Jednak wypłata w Lottoland gwarantuje pełną kwotę dzięki ochronie liczbowej. Dostawca może to umożliwić, ponieważ jest to prywatna loteria, a wygrane nie pochodzą od firmy loteryjnej. Za ochronę liczb trzeba zapłacić 50 centów więcej za każde pole zakładu, ale to się opłaca w przypadku ewentualnej wygranej w jackpota.

Jak gracze mogą skorzystać z bonusów

Proces otwierania konta jest również dobrym doświadczeniem Lottoland. Konto Lottoland może zostać usunięte tak szybko, jak zostało założone. Można to zrobić w ciągu kilku minut i nie jest to skomplikowany proces. Do rejestracji nie trzeba nawet podawać danych konta.

Gracze muszą podać tylko najpotrzebniejsze informacje o sobie, jak pokazano na poniższym obrazku. Następnie można się zalogować do Lottoland. Ten link do logowania znajduje się w prawym górnym rogu platformy.

Po zalogowaniu się, kupon zakładu może zostać opłacony za pomocą polecenia zapłaty, dzięki czemu pieniądze są pobierane bezpośrednio z konta gracza. Ponadto, w tym celu dostępne są również różne e-portfele, tak więc płatność może być również realizowana za pośrednictwem Skrill, NETELLER, PayPal lub Paysafecard.

Gracze mogą otrzymać voucher Lottoland jako nowy klient oraz jako istniejący klient na stronie internetowej, aby móc obstawiać zakłady za darmo w Lottoland. Voucher ten jest ważny na następujące loterie: 6 z 49, MegaMillions, WorldMillions, EuroMillions, Powerball, EuroJackpot, Cash4Life. Jeśli chcesz skorzystać z tego kuponu, możesz zarejestrować się u operatora za pośrednictwem tej strony, a następnie znaleźć ofertę w stopce pod Lottoland free.

Promocje nie ograniczają się tylko do darmowych napiwków Lottoland. Na przykład, gracze są wabieni ofertami, w których grają na czterech polach zakładów, ale muszą zapłacić tylko za jedno pole. Albo, na przykład, gracze mogą grać w trzy jackpoty na raz za cenę 11,49 euro.

Przez długi czas w Lottoland nie było specjalnej sekcji poświęconej specjalnym promocjom i rabatom. Teraz jest inaczej. Nie tylko jest teraz link w stopce strony, ale także różne oferty bonusowe. Począwszy od specjalnej promocji dotyczącej loterii Powerball. Udział ten przynosi mianowicie 6 z 49 pól wolnych zakładów.

Z pewnością jest to solidna oferta. Zaproszenie znajomych jest również premiowane nagrodą w wysokości €10. Więc jeśli masz przyjaciół, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w Lottoland, ale nadal chcą grać w loterię online, nie powinieneś przegapić tej promocji. Premiowany jest również udział w raczej nieznanych, ale bynajmniej nie nieatrakcyjnych loteriach. Jeśli wybierzesz trzy pola do obstawiania w loteriach World Millions, US Powerball i EuroMillions, otrzymasz 10% zniżki.

Eurojackpot jest również częścią specjalnych promocji w Lottoland. Gracze otrzymują 10% zniżki na zawsze i, jeśli masz abonament, nie muszą płacić za bilet. Prawie nie trzeba dodawać, że do każdej promocji jest odpowiedni kod rabatowy. Ten kod rabatowy jest prezentowany na stronie internetowej oferenta, kiedy odwiedzający stronę kliknie na link z tekstem “Zaoszczędzić – Abonament”.

El Gordo

Tak więc Lottoland oferuje wiele loterii, ale jedna gra w szczególności wyróżnia się i zyskała nawet międzynarodową sławę. Chodzi o hiszpańską loterię świąteczną El Gordo. W Hiszpanii osiąga bardzo wysoką oglądalność, co nie dziwi przy szansach na wygraną wynoszących około 15%. Ale to nie jest jedyna wysoka liczba. Wartość wszystkich wygranych jest również niezwykle wysoka i przekracza dwa miliardy euro. Fakt, że nawet mniejsze wygrane, tak zwane “Pedreas”, mogą być całkiem lukratywne, również wpływa pozytywnie na atrakcyjność gry.

Jeśli i Ty chcesz wziąć udział w El Gordo, pamiętaj o 22 grudnia. W tym dniu odbywa się losowanie numerów loterii i jeśli chcesz, możesz oglądać to wydarzenie w sieci za pośrednictwem streamu. Losowanie trwa kilka godzin i dla porównania znane u nas sobotnie losowanie Lotto jest bardzo krótkie.

Uczestnictwo jest bardzo proste. Na Lottoland.com gracze mogą łatwo wybrać kupon zakładów. Wybierz dokładnie i nie wypełniaj. Ponieważ w tej grze, bilety na loterię są wybierane z numerem biletu loterii. W tym miejscu w grę wchodzą również szanse na wygraną. Gracze mają wybór między zakupem losu za 10 lub 100 dolarów, na przykład. Zasada jest taka, że im większy udział w losach, tym większe prawdopodobieństwo wygranej.

Bilet pięciocyfrowy ma zatem większe prawdopodobieństwo wygranej niż bilet dziesięciocyfrowy. Przy okazji, nawet stawka €4.99 może oznaczać wygraną. Gracze mogą dowiedzieć się, czy wygrali, wysyłając po prostu e-mail.

Proces obstawiania

Oczywiście oczekujesz, że będziesz mógł postawić zakład za pomocą komputera, laptopa, smartfona lub tabletu. Jest to możliwe również w Lottoland. Jeśli jednak chcesz, możesz również skorzystać z innych kanałów do składania zakładów. Na przykład za pośrednictwem faksu. W tym celu należy po prostu przesłać faksem zlecenie, czyli napiwek, do dostawcy.

Jest to możliwe również telefonicznie w godzinach od 10:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 10:00 do 18:00 w niedzielę. Jeśli robisz to przez telefon komórkowy, możesz wykorzystać do tego funkcję SMS, a także e-mail lub pocztę. Możesz również złożyć swój napiwek osobiście w biurze Lottoland. Szczegółowe informacje na temat różnych procesów zamawiania można znaleźć na stronie internetowej Lottolands.

Dział wiadomości

Oczywiście, istnieje wiele stron internetowych, które zapewniają pewne wskazówki dla graczy loterii. Poruszane są tam tematy takie jak “Których liczb lepiej nie wybierać” czy “Jak grać w lotto systemem”. Nie ma nic przeciwko tym informacjom, ale czy nie byłoby dobrze uzyskać te informacje bezpośrednio od dostawcy loterii online, takiego jak Lottoland?

Na stronie internetowej usługodawcy znajduje się dział aktualności. Tam otrzymacie Państwo praktyczne informacje. Przy okazji, również o ochronie numerów, która jest bardzo praktyczna, jeśli rzeczywiście wygrałeś jackpota. Jeśli aktywowałeś ochronę liczb i wygrałeś jackpota, nie musisz się nim dzielić. Oczywiście, ochrona numeru może być aktywowana tylko raz dla danej kombinacji numerów. Każde inne rozwiązanie nie byłoby sprawiedliwe.

Sprawiedliwy jest jednak koszt. Załóżmy, że zdecydujesz się na grę 6aus49 i aktywujesz ochronę numeru. Następnie płacisz od €0.50 do €1.75 za pole zakładu.

Loteryjne syndykaty – poważne i proste

Renomowany Lottoland daje Ci szansę na udział w syndykacie loterii. Poprzez uczestnictwo szanse gracza rosną, przy czym musi on zwracać uwagę na to, ile akcji kupuje. Przykład: Gracz dołącza do syndykatu loterii Lottoland z łączną liczbą 100 udziałów. Z tych akcji kupuje jedną akcję. Jeśli ten syndykat loterii wygra teraz €100, gracz otrzyma jedno euro. Gracze mogą więc zyskać na takim syndykacie loterii, ponieważ wielokrotnie zwiększają swoje szanse na wygraną. Z drugiej strony, w tym samym czasie mogą również zaoszczędzić pieniądze. To prowadzi do kosztów.

Nie ma ceny uniwersalnej, ponieważ cena zależy od liczby akcji do kupienia i ich ceny. Jeśli jedna akcja kosztuje jedno euro, a gracz kupuje dwie akcje, musi zapłacić w sumie dwa euro. Jeśli kupi trzy akcje, będzie musiał zapłacić trzy euro, i tak dalej.

Jeśli chcesz dołączyć do syndykatu loterii Lottoland, możesz to łatwo zrobić, wybierając syndykat na stronie internetowej dostawcy, decydując, ile udziałów chcesz kupić, a następnie decydując, jak długo chcesz grać w syndykacie. Uczestnictwo nie jest więc skomplikowane i przebiega bardzo szybko. Praktyczne jest również to, że gracze nigdy nie muszą pamiętać, kiedy jest data zamknięcia, ponieważ nadal uczestniczą w grach, dopóki ich udział w konsorcjum się nie zakończy.

Dalsze informacje o usługodawcy

Kto by na to wpadł? To, w co kiedyś grało się w kiosku, dziś coraz częściej gra się online. Lotto Online jest czymś więcej niż tylko rozrywkowym trendem i trudno wyobrazić sobie Internet bez niego.

Również w Niemczech jest coraz więcej entuzjastycznych graczy, a Lottoland cieszy się szczególną popularnością. 7 milionów graczy zarejestrowało się u tego operatora. Liczba ta świadczy o tym, że masz do czynienia z dostawcą wysokiej jakości.

Atrakcją są nie tylko różne ciekawe loterie, ale być może również fakt, że Lottoland wspiera różne projekty charytatywne.

To jest nie tylko sympatyczny, ale również pokazuje, że dostawca jest o coś więcej niż tylko dostarczanie różnych loterii online.

Gracze, którzy znają ciekawy projekt, który ich zdaniem potrzebuje wsparcia, mogą skontaktować się w tej sprawie z Lottoland. Więc gracze też mogą zrobić coś dobrego.

Czy muszę zapłacić podatek od wygranej?

Wielokrotnie szczęśliwi zwycięzcy Lottoland zadają sobie pytanie, czy muszą zgłosić swoje wygrane do urzędu skarbowego i zapłacić od nich podatek. Ogólnie rzecz biorąc, lotto i online lotto są uważane za hazard i dlatego wygrane z tych gier są wolne od podatku.

Jak zawsze, istnieje jednak kilka ograniczeń. Załóżmy, że gracz wygrywa milion euro i postanawia założyć własną firmę. Finansowanie pochodzi z wygranych na loterii, a biznes zaczyna się powoli rozkręcać na początku. Po kilku miesiącach jednak biznes przynosi zyski. Zyski te muszą być opodatkowane.

Osoby otrzymujące zasiłek często zastanawiają się, czy muszą płacić podatek od wygranej w Lottoland. Aby być bezpiecznym, zwycięzcy powinni zadeklarować tę wygraną i wykazać się przejrzystością, czy i jak ta wygrana wpłynie na korzyści, zadecyduje inna osoba.

Należy pamiętać, że w tym momencie nie udziela się żadnych porad. Gracze, którzy nie są pewni co do opodatkowania wygranej lub jej wpływu na inne obszary, powinni skonsultować się z ekspertem.

Doświadczenie w Lottoland – Obsługa Klienta

Obsługa klienta w Lottoland składa się z różnych kanałów. Istnieje na przykład kontakt telefoniczny lub możliwość skorzystania z FAQ. Ale jest jeszcze jedna pomoc, a jest nią słowniczek.

Z grubsza rzecz biorąc, słowniczek jest również częścią obsługi klienta. Oferuje pomoc dla graczy, którzy nie są jeszcze zaznajomieni ze słownictwem gry. Nie musi to dotyczyć tylko nowicjuszy, nawet dla doświadczonych graczy może być czasem trudno być na bieżąco.

Dla tych, którzy nie mogą się połapać w terminach takich jak 256-bitowe szyfrowanie SSL, paszport gracza, licznik wygranych czy gra dodatkowa, polecamy słowniczek. Te doświadczenia pokazują, że Lottoland jest renomowany, ponieważ tylko wtedy, gdy dostawca jest godny zaufania, przywiązuje się dużą wagę do obsługi klienta.

Ochrona graczy

Gra na loterii powinna być przede wszystkim dobrą zabawą, choć z pewnością nie zaprzeczysz, że ładna wygrana też jest czymś miłym. Czasami jednak zabawa się kończy. Aby tak się nie stało w Lottoland, dostawca podjął kilka działań w zakresie ochrony graczy, które dotyczą np. kontroli kosztów.

W portalu gracza, koszty są wyświetlane, a gracze mogą nawet przeglądać historię swoich gier i w ten sposób mają przejrzysty przegląd swoich opłaconych wkładów.

Czasami przegląd poniesionych kosztów może okazać się zbyt mały. W takich przypadkach gracze mogą uciec się do ostrzejszych środków. Na przykład, można sobie wyobrazić tymczasowe zawieszenie konta gracza. Gwarantuje, że gracze nie mogą grać przez okres 30 dni, na przykład. Oprócz tymczasowej dezaktywacji konta gracza, możliwe jest również całkowite zablokowanie konta.

Trzeci środek dotyczy limitu depozytów osobistych. Gracze mogą więc sami decydować, ile pieniędzy chcą wydać w danym okresie czasu.

Wreszcie, gracz może również poprosić o pomoc Lottoland. Kontakt może być nawiązany telefonicznie lub przez e-mail, po czym gracz może omówić sprawę z pracownikami dostawcy. Na swojej stronie internetowej usługodawca odsyła jednak również do osób kontaktowych Playing with Responsibility i Gamble Aware.

Lottoland otrzymuje pozytywną recenzję

Lottoland zachwyca między innymi swoimi darmowymi wskazówkami i łatwą obsługą przy składaniu kuponów zakładów. Można to zrobić w ciągu kilku chwil, dlatego klienci mają pozytywne doświadczenia z Lottoland. Najbardziej popularne loterie mogą być odtwarzane, ale międzynarodowe loterie nie są wykluczone.

Ponadto, Lottoland przywiązuje dużą wagę do bezpieczeństwa. Dzieje się tak dlatego, że wszystkie wypłaty Lottoland są dokonywane przez samego dostawcę, co jest powszechną praktyką w przypadku prywatnych loterii.

Ponadto, ten renomowany dostawca jest kontrolowany przez brytyjski urząd nadzoru nad hazardem, dzięki czemu oszustwa w Lottoland są wykluczone. EMIRAT AG zajmuje się ostateczną wypłatą wysokich wygranych, dzięki czemu zwycięzcy wysokich jackpotów Lottoland otrzymują je faktycznie. EMIRAT AG pracuje również dla renomowanych firm niemieckich.

Podsumowując, ten test Lottoland dał nam bardzo pozytywne wrażenie o dostawcy, ponieważ był on w stanie przekonać nas do swojego pakietu. Zauważono tylko kilka słabych punktów, dzięki czemu ten dostawca może być polecany, jeśli chcesz cieszyć się ekscytującą loterią z cennymi dodatkowymi funkcjami, aby mieć większe szanse na wygraną niż u konkurencji.

4,0 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *