Paddy Power
3.0

Paddy Power

nie dla niemieckich graczy
Players from United States accepted

Paddypower jest największym i najbardziej znanym bukmacherem w Irlandii, a klienci mogą obstawiać zakłady zarówno online, jak i w jednym z licznych punktów bukmacherskich. Od czasu wprowadzenia podatku od zakładów, niemieccy gracze sportowi nie mogą już niestety obstawiać zakładów w Paddypower. Dla klientów z Austrii i Szwajcarii rejestracja jest jednak nadal możliwa. Jak pokazuje test Paddypower, irlandzki bukmacher jest dobrą alternatywą, szczególnie ze względu na czasami bardzo wysokie kursy.

1. oferta zakładów i rejestracja w Paddypower

Z ponad 30 dyscyplinami sportowymi, portfolio zakładów Paddypower jest dobrze wypełnione. Oprócz klasycznych dyscyplin, takich jak piłka nożna, tenis, hokej na lodzie i koszykówka, szczególnie dobrze reprezentowane są sporty jeździeckie. Możesz obstawiać wyścigi galopu i kłusa na całym świecie, jak również najważniejsze wydarzenia w skokach przez przeszkody. Ponadto można obstawiać zakłady na liczne wyścigi psów.

Fani piłki nożnej mogą obstawiać zakłady na wszystkie ważne ligi na całym świecie. Bukmacher koncentruje się głównie na sektorze zawodowym. Amatorska piłka nożna jest zazwyczaj oferowana tylko w Wielkiej Brytanii. W Niemczech oferta jest ograniczona do Bundesligi. Ponadto Paddypower oferuje prawdziwe egzotyki, takie jak wędkarstwo, piłka siatkowa czy kręgle. Ci, którzy lubią obstawiać e-sporty, również będą mieli co robić. W teście Paddypower znalazły się zakłady na League of Legends, Dota 2 i Counter Strike. Reprezentowane są również futbol amerykański i baseball.

Dobry wybór typów zakładów

Irlandzki bukmacher jest stosunkowo klasyczny, jeśli chodzi o oferowane rynki zakładów. W piłce nożnej na jeden mecz dostępnych jest od 70 do 80 różnych opcji zakładów. Najszerszą ofertę można znaleźć w zakładach na bramki i wyniki. Między innymi, istnieje szeroki zakres zakładów over/under. Dodatkowo można również obstawiać strzelców bramek. Dostępne są również miejsca dla osób niepełnosprawnych. Doświadczeni gracze zakładów sportowych mogą skorzystać z oferty Sorecast i Wincast. Ogólnie rzecz biorąc, bukmacher jest dość wszechstronny, jeśli chodzi o typy zakładów, nawet jeśli oferta nie do końca odpowiada gigantom branży. Na przykład w BigBetWorld fani zakładów znajdą do 500 ofert zakładów na jedną grę.

Jak już wspomniano, gracze sportowi z Niemiec są obecnie pozbawieni dostępu do Paddypower. Dla klientów z Austrii lub Szwajcarii rejestracja jest jednak możliwa bez żadnych problemów. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz online. Aby pierwsze kroki z Paddypower zakończyły się sukcesem, przygotowałem dla Ciebie małe wskazówki krok po kroku.

  • Krok 1: Najpierw wybierz link “Nowy użytkownik zarejestruj się tutaj” na górze strony. Jeśli masz już konto bukmacherskie, po prostu zaloguj się podając swoją nazwę użytkownika i hasło. W tym przypadku oczywiście nie można ubiegać się o bonus dla nowych klientów.
  • Krok 2: Następnie zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do formularza online. Wystarczy wypełnić pola i zaakceptować warunki. Konto zakładów zostanie natychmiast otwarte i będzie można dokonać pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt wynosi 10 euro.

2. oferta bonusowa od Paddypower

Osoby, które po raz pierwszy zarejestrują się w Paddypower, otrzymają w nagrodę trzy darmowe zakłady o wartości 10 euro każdy. Wszystko, co musisz zrobić, to postawić kwalifikujący się pierwszy zakład z minimalnym kursem 1.50. Darmowe zakłady zostaną dodane automatycznie. Darmowe zakłady są naliczane automatycznie, niezależnie od tego, czy pierwszy zakład został wygrany czy nie. Mogą być one umieszczone na każdym wydarzeniu w ciągu 30 dni. Z bonusem Paddypower nie wiążą się żadne dodatkowe warunki. Jak tylko zakłady zostaną rozstrzygnięte, wygrane mogą zostać wypłacone bezpośrednio. Pod tym względem jest to bardzo uczciwa oferta. Jak pokazuje test Paddypower, bonus jest również oferowany klientom ze Szwajcarii i Austrii.

3. zakłady na żywo i transmisje na Paddypower

Centrum zakładów na żywo w Paddypower zapewnia rozrywkę przez całą dobę. Zakłady piłkarskie mogą być obstawiane na prawie wszystkie mecze w czasie rzeczywistym. Oferta nie jest bynajmniej ograniczona do lig europejskich. Nawet na Ligę Zawodową w Indiach lub Pro Ligę w Iranie oferowane są zakłady na żywo. Wybór tenisa jest również najwyższej klasy. Oprócz turniejów WTA i ATP, w ofercie znajdują się również mniejsze turnieje ITF. Ponadto zakłady na żywo obejmują również mniej znane dyscypliny sportowe, takie jak snooker. Szeroka gama typów zakładów jest bardzo przyjemna. Na mecze piłkarskie zawsze dostępnych jest około 50 opcji zakładów.

Klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi widokami. W widoku pojedynczym, bieżące wydarzenia meczowe są wyświetlane graficznie w bardzo atrakcyjny sposób. Widok Multiview umożliwia jednoczesne wyświetlanie różnych wydarzeń, dzięki czemu obstawiający zakłady sportowe mają w każdej chwili w zasięgu wzroku kilka gier.

Jako atrakcję, Paddypower oferuje również stream na żywo. Nadawane są m.in. mecze piłki nożnej, tenisa i wyścigi konne. Ze względu na prawa do transmisji, wybór zawsze zależy od kraju zamieszkania klienta.

4. kursy zakładów i limity w Paddypower

Kursy zakładów na Paddypower są absolutnie konkurencyjne. Średni iloraz szans w teście Paddypower wynosił około 94 procent. To stawia bukmachera w pierwszej trójce w zestawieniu. W przypadku niektórych wydarzeń, takich jak angielska Premier League, często można znaleźć naprawdę wysokie kursy. To samo dotyczy rozgrywek Ligi Mistrzów. Tutaj poziom ten może zdecydowanie wzrosnąć do 96 procent. Z drugiej strony, kursy na mniej popularne sporty nieco spadają. Ogólnie rzecz biorąc, wahania te są jednak na bardzo umiarkowanym poziomie.

5. te metody płatności są dostępne w Paddypower

Portfel płatności Paddypower jest skierowany przede wszystkim do klientów brytyjskich. Wpłat można dokonywać między innymi za pomocą kart kredytowych Mastercard i Visa. Cieszy również fakt, że wpłaty i wypłaty mogą być dokonywane również za pośrednictwem systemu PayPal. Ponadto, akceptowane są również e-portfele Skrill i Neteller. Opłaty są zwolnione z opłat za wszystkie opcje płatności. W jednej transakcji można wpłacić od 10 euro do 2.000 euro.

Wypłaty można zażądać od kwoty 10 euro poprzez osobistą strefę klienta. Przed pierwszą wypłatą, jak to zwykle bywa, wymagana jest weryfikacja danych klienta. W tym celu należy przesłać do biura obsługi klienta kopię dowodu osobistego oraz dowód zamieszkania w postaci aktualnego rachunku od dostawcy energii. Jak pokazuje test Paddypower, wnioski o wypłatę są zazwyczaj rozpatrywane w ciągu jednego dnia roboczego. Czas trwania wypłaty zawsze zależy od wybranej metody płatności. W przypadku e-portfeli zasilenie konta następuje natychmiast. Wypłata środków za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego może trwać do pięciu dni roboczych.

6. zakłady mobilne w Paddypower

W dzisiejszych czasach żaden bukmacher nie może obejść się bez aplikacji do obstawiania zakładów sportowych. Paddypower ma dwutorowe podejście w tej dziedzinie. Osobna aplikacja jest oferowana na iPhone’a, iPada i Androida. Można go pobrać i zainstalować bezpłatnie. W nagrodę, po pobraniu jest dodatkowy bonus. Po wniesieniu pierwszego zakładu mobilnego o wartości 10 euro, bukmacher przyznaje dwa darmowe zakłady o wartości 10 euro każdy.

Dla wszystkich innych systemów operacyjnych, Paddypower oferuje mobilną wersję portalu bukmacherskiego. Można go używać bez pobierania i instalacji. Jeśli chodzi o ofertę zakładów, nie ma żadnych różnic pomiędzy poszczególnymi wariantami. Aplikacje do pobrania oferują jednak pewne dodatkowe funkcje, takie jak wiadomości push.

7. dodatkowe oferty i dodatki w Paddypower

Oprócz zakładów sportowych, irlandzki bukmacher oferuje również urozmaicony program rozrywkowy. Dotyczy to w szczególności dużej biblioteki gier online. Oprócz klasycznych gier, jest tu ogromny wybór ekscytujących slotów. Wejście do gry jest nagradzane szczególnie atrakcyjnym bonusem w wysokości do 500 euro.

Inne atrakcje to atrakcyjna wizualnie oferta na żywo. Tutaj możesz zagrać w różne klasyki kasyna w prawdziwej atmosferze arcade. Fani Texas Holdem również znajdą osobną strefę. Znajdziesz tu liczne stoły z dużym wyborem różnych turniejów. Dopełnieniem oferty rozrywkowej są liczne loterie. Nuda na Paddypower na pewno się nie pojawi.

8. wsparcie klienta w Paddypower

Obsługa w Paddypower jest zazwyczaj w języku angielskim. Dla klientów z krajów niemieckojęzycznych, w pilnych sprawach zalecany jest szybki live chat. Jest ona bezpłatna i dostępna przez całą dobę. Istnieje również infolinia, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami ze względu na międzynarodowy numer. Jeśli nie jest to tak pilne, zapytania można przesyłać również pocztą elektroniczną. Z reguły odpowiedź jest dostępna po 24 godzinach. Kolejnym pozytywnym aspektem jest duży obszar pomocy. Tutaj wszystko na temat zakładów jest dokładnie wyjaśnione. Na większość pytań można odpowiedzieć bez obsługi klienta.

Paddypower pokazał w teście, że jest bardzo poważnym i rzetelnym bukmacherem. W większości kryteriów, dostawca zakładów może w pełni przekonać. Oferta zakładów jest bogata, a kursy również imponujące. Wszechstronna oferta zakładów na żywo jest również najlepsza. Jedyną wadą jest to, że niemieccy fani zakładów nie mogą z tego skorzystać. Bukmacher wycofał się z niemieckiego rynku z powodu podatku od zakładów. Dla klientów z Austrii i Szwajcarii oferta jest nadal otwarta.

3,0 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *