Sportpesa
4.0

Sportpesa

Do 300 € bonusu
Players from United States accepted

Zakłady sportowe są również niezwykle popularne w Afryce. Dostawca SportPesa został założony w 2014 roku i obecnie ma nie tylko duże udziały w rynku na kontynencie afrykańskim, ale także wysłał sygnały do Europy. SportPesa jest szczególnie znana w Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kenijski dostawca jest sponsorem Everton FC, Hull City, Southampton FC i Torino FC. Ponadto, dostawca jest sponsorem tytularnym ligi krajowej w Kenii. Chcielibyśmy teraz przedstawić Państwu SportPesa.

Oferta zakładów

Spojrzenie na ofertę zakładów SportPesa należy rozpatrywać z dwóch stron. Brytyjczycy, Włosi i klienci z Afryki otrzymują inną ofertę niż użytkownicy z reszty Europy. Dla tych krajów istnieje imponujący wybór około 30 kategorii z licznymi opcjami zakładów.

W przypadku innych krajów oferta jest ograniczona tylko do dziesięciu kategorii. Oczywiste jest, że dostawca koncentruje się na piłce nożnej. Podkreślają to również liczne partnerstwa sponsorskie, które utrzymuje dostawca. Jeśli szukasz egzotycznych sportów, nie znajdziesz ich w Sportpesa. Sporty takie jak krykiet czy MMA są dostępne, inne mniejsze sporty nie. Jeśli chodzi o piłkę nożną, w menu znajduje się pięć najpopularniejszych lig, co pozwala na szybkie obstawianie zakładów. W Niemczech oferowana jest również zakładka “Germany Amateuer”, która pokazuje rozgrywki aż do najwyższych lig. W najlepszych ligach jest prawie 30 opcji zakładów. Oferta ta jest kontynuowana również w mniejszych ligach, więc nawet w przypadku małych rozgrywek istnieje przyzwoita ilość opcji.

Zakłady na żywo

To samo tyczy się sekcji zakładów na żywo, gdzie również można znaleźć dychotomię. Podczas gdy Brytyjczycy i spółka mogą cieszyć się pełnym programem, sektor zakładów na żywo jest ograniczony głównie do głównych dyscyplin sportowych. Dlatego też może się zdarzyć, że nie będzie można obstawiać przez całą dobę, ale trzeba będzie poczekać na zakłady na żywo. Oferta zakładów na piłkę nożną, tenis i koszykówkę jest przyzwoita.

Kursy

Kursy zakładów w SportPesa są na zaskakująco wysokim poziomie. Szczególnie w najlepszych ligach znaleźliśmy wiele kursów, które były przynajmniej na tym samym poziomie co Tipico, a czasami nawet znacznie wyższe. Uderzające było to, że całkowity rozkład szans na parę był ważony wyżej. Tym samym żadna z drużyn nie jest faworyzowana. Wyższe kursy są rozłożone na całą grę. Również w pozostałych dyscyplinach sportowych poziom kursów oferenta może przekonać.

Bonus

Mówiąc wprost, dla klientów z Niemiec nie jest obecnie oferowany żaden bonus. Użytkownicy z innych krajów otrzymują jednak czasami bonus. Oferta bonusowa SportPesa jest zróżnicowana i nie ogranicza się do bonusu powitalnego. Okaże się, czy w przyszłości operator przyzna bonus również niemieckim klientom.

Metody płatności

Dozwolone są karty kredytowe i debetowe VISA i MasterCard jako metody płatności. Podobnie, płatności można dokonać za pomocą Skrill i Neteller. Możliwy jest również przelew bankowy. Dlatego też usługodawca stawia przede wszystkim na popularne na całym świecie i szybkie opcje płatności. Wpłaty i wypłaty są możliwe już od 5 euro.

Obsługa klienta

Z operatorem SportPesa można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej i Facebooka. Dostępne są również serwisy Youtube i Twitter. Jednak te kanały są bardziej dla celów reklamowych. SportPesa posiada czat na żywo tylko dla użytkowników z Wielkiej Brytanii, Włoch i Afryki. Zamiast tego użytkownicy mają do dyspozycji obszerny dział FAQ. W ten sposób można odpowiedzieć na wiele pytań nawet bez obsługi klienta.

Dostęp mobilny

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni mobilną opcją obstawiania w SportPesa. Podobnie jak wielu innych dostawców, dostawca opiera się na wersji internetowej. Pobieranie plików nie jest więc konieczne. Wersja internetowa przekonuje swoją przejrzystością i obsługą. W ciągu kilku sekund można wywołać wszystkie ligi. Wybór kolorów jest również przyjazny dla użytkownika. Ponadto, użytkownicy mają dostęp do wszystkich menu i mogą przeglądać statystyki dla różnych dyscyplin sportowych. Można również wywołać aktualne wyniki na żywo. Dla klientów z wyżej wymienionych krajów oferowana jest teraz również wersja na Androida.

Wniosek

SportPesa jest interesującym dostawcą, który w ciągu czterech lat stał się jedną z najlepiej prosperujących firm w Kenii. Partnerstwo z renomowanymi klubami daje usługodawcy duży szacunek. Niestety, oferta jest ograniczona do wielu części Europy. Obecnie dostawca koncentruje się głównie na kontynencie afrykańskim, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Dlatego nie jest łatwo wystawić ocenę, gdyż oferta dla tych krajów jest znacznie bardziej rozbudowana. My decydujemy się na ocenę oferty głównej, która może przekonać w niemal wszystkich obszarach. Tylko dzięki bonusowi i sposobom płatności dostawca mógł jeszcze uaktualnić swoją ofertę. Gdyby SportPesa zwróciła uwagę na rodzimy rynek europejski, to w Niemczech byłaby poważną alternatywą.

4,0 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *