Unibet
4.0

Unibet

Wpłać 300$ - zagraj o 600$ + 50 Freespins
Players from United States accepted

Unibet został założony w 1997 roku przez Szweda w Londynie, a od 1999 roku jego oferty są dostępne w Internecie. To sprawia, że Unibet jest jednym z najstarszych dostawców zakładów online w naszym teście zakładów sportowych.

Jak większość dostawców zakładów ze Skandynawii, Unibet również cieszy się bardzo dobrą reputacją w branży. Firma jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i posiada oddziały w Londynie i na Malcie.

Szczegółowy raport z testu dostawcy zakładów Unibet

Nasz zespół redakcyjny przez kilka lat zbierał doświadczenia z firmą Unibet i teraz przedstawia je w szczegółowym raporcie.

1.) Kursy zakładów Unibet

Z około 93-procentowym kluczem wypłat, kursy zakładów Unibet należą do dobrej średniej wśród testowanych przez nas dostawców zakładów.

Oznacza to, że bukmacher o skandynawskich korzeniach zatrzymuje około 7% wszystkich zakładów we wszystkich dyscyplinach sportowych, a resztę zwraca swoim klientom jako zysk.

Dzięki tej wartości bukmacher może znaleźć się w środku stawki oferentów zakładów.

Należy jednak podkreślić, że w zakresie popularnych zakładów piłkarskich łatwo można znaleźć wyższe wartości w kursach, natomiast w mniej ważnych ligach klucz wypłat czasami znacznie spada.

Zwłaszcza w piłce nożnej i hokeju na lodzie często stosuje się klucz kursów powyżej normy w Unibet.

Dlatego zawsze warto spojrzeć na kursy porównawcze np. na Ligę Mistrzów, Premier League czy NHL!

Dzięki temu bukmacherzy z Unibet często oferują atrakcyjne kursy na zwycięstwa faworytów w najważniejszych ligach piłkarskich.

I to stosunkowo wcześnie: bukmacher znany jest z tego, że wcześnie otwiera rynki zakładów i utrzymuje kursy na stosunkowo stałym poziomie.

2.) Oferta zakładów w Unibet

Oferta zakładów bukmacherskich Unibet jest niewątpliwie mocną stroną bukmachera.

Już po pierwszym spojrzeniu na platformę zakładów staje się jasne, że nie ma prawie żadnego wydarzenia sportowego na tej planecie, na które nie można postawić w Unibet.

To stawia bukmachera tuż za czołowymi konkurentami w tej kategorii, takimi jak Bwin czy Bet365.

Różnorodność oferty zakładów w Unibet można znaleźć zarówno w szerokości, jak i głębokości opcji zakładów. W menu zakładów sportowych znajduje się ponad 30 dyscyplin sportowych.

Dla uproszczenia zostały one uszeregowane alfabetycznie. Jedynymi wyjątkami są dwa najpopularniejsze sporty: piłka nożna i tenis.

Powód: jeśli chodzi o okrągłą skórzaną lub żółtą filcową piłkę, program zakładów w Unibet jest jeszcze bardziej precyzyjny pod względem wyboru zdarzeń.

W przypadku tych gier, Unibet nie pomija żadnej możliwości, która może być w jakiś sposób wyposażona w zakład.

W ten sposób w przypadku meczów piłki nożnej na najwyższym poziomie możliwe są okazje do obstawiania w wyższym, trzycyfrowym zakresie. Im bliżej wydarzenia, tym więcej rynków zakładów zostaje otwartych, co powinno zapewnić absolutną przyjemność z obstawiania w Unibet.

Unibet jest również znany z tego, że w programie zakładów znajdują się różne ciekawe zakłady dotyczące sportu, polityki i społeczeństwa. W celu łatwiejszego odnalezienia tych – lub innych sportowych wskazówek – w obszernym programie, pomocna jest funkcja wyszukiwania.

3.) Zakłady na żywo w Unibet

Zakłady na żywo w Unibet, obejmujące około 200 wydarzeń dziennie, stanowią jedną z wizytówek tego dostawcy zakładów.

W tej kategorii bukmacher może zaproponować kompleksową ofertę zakładów, która pozwala na wiele możliwości obstawiania.

Najpopularniejsze sporty w centrum zakładów na żywo Unibet to: piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, golf, piłka ręczna, siatkówka i futbol amerykański.

Oprócz tych klasyków, na rynku zakładów na żywo znajdują swoje miejsce także bardziej egzotyczne dyscypliny sportowe. Jednym z nich są rzutki.

Centrum zakładów na żywo w Unibet jest dostępne bezpośrednio na stronie zakładów i jest raczej proste z wizualnego punktu widzenia. Pozwala to jednak na śledzenie wielu wydarzeń.

Po wybraniu pożądanej gry, ujawnia się prawdziwa różnorodność, jaką oferują zakłady na żywo:

Dzięki ponad 200 opcjom zakładów na popularne mecze piłkarskie, żadna akcja na boisku nie pozostanie bez kursów. Opcje zakładów są podzielone na następujące rynki zakładów:

 1. Ulubione
 2. Czas zwykły
 3. Połowa czasu
 4. Azjatycka
 5. Narożniki
 6. Karty
 7. Strzelec bramki
 8. Cele zawodników
 9. Karty Gracza
 10. Scorecast / Wincast
 11. Wydarzenia meczowe

Kategorie te mogą być wyświetlane lub ukrywane indywidualnie.

Dodatkowo Unibet informuje swoich użytkowników o wydarzeniach na boisku za pomocą live tickera i statystyk.

La Liga w Livestream: Real, Barca and Co przeżywają na żywo

Unibet jest jednym z niewielu dostawców zakładów, który oferuje swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych na żywo w swoim centrum zakładów na żywo.

Poniższa lista lig sportowych, które są dostępne jako transmisje na żywo w serwisie Unibet, pokazuje, że nie tylko zwykli fani sportu mają możliwość śledzenia wydarzeń.

 • La Liga
 • Ligue 1
 • Copa Libertadores
 • WTA Tenis
 • FIBA Basketball i wiele innych.

Jednak aby oglądać transmisje sportowe na żywo w serwisie Unibet, musisz posiadać konto bukmacherskie, na którym znajdują się pieniądze lub na którym niedawno postawiono zakład.

4.) Wpłaty na konto zakładów w Unibet

Aby przelać środki na konto bukmacherskie w Unibet, bukmacher Unibet oferuje różne opcje płatności.

Wśród nich są wszystkie powszechne i w Internecie jako bezpieczne metody płatności. Tylko PayPal nie należy do metod płatności w Unibet.

Dzięki temu Unibet może teraz znaleźć się w połowie stawki w kategorii depozytów na konto bukmacherskie w porównaniu dostawców zakładów.

Wynika to również z faktu, że od pewnego czasu wszystkie przelewy na konto zakładów w Unibet mogą być realizowane bezpłatnie.

Poniżej znajduje się przegląd opcji płatności w serwisie Unibet:

Niezależnie od wybranej metody wpłaty w Unibet, księgowanie środków na zakłady w Unibet można przeprowadzić w kilku krokach.

W pierwszym kroku należy założyć u bukmachera konto bukmacherskie. Następnie wystarczy zarejestrować się na koncie osobistym i pod pozycją menu “Wpłata” klient jest prowadzony krok po kroku przez całą transakcję:

 1. Otwórz / zarejestruj konto zakładów
 2. Wybierz wpłatę
 3. Wybierz metodę płatności
 4. Wpisz kwotę
 5. Wprowadź szczegóły płatności (np. numer karty kredytowej, numer konta)
 6. Zakończenie płatności
 7. Unibet poinformuje Cię pocztą e-mail, gdy pieniądze będą dostępne na Twoim koncie zakładów.

5.) Wypłata wygranych z zakładów w Unibet

Jeśli na indywidualnym koncie Unibet jest dostępny wolny kredyt na zakłady w wysokości co najmniej 15 euro, można zażądać odpowiedniej wypłaty od Unibet.

Najpopularniejsze metody płatności, takie jak przelew bankowy, Skrill i karta kredytowa (Visa), są dostępne dla wypłat w Unibet.

Podczas dokonywania wypłaty klientowi towarzyszy się krok po kroku na platformie zakładów Unibet. Serwis ten, jak i ogólne warunki zapewniają bukmacherowi w zakresie wypłat bardzo dobrą ocenę w teście.

6.) Obsługa klienta w Unibet

Obsługa klienta w Unibet jest całkiem przekonująca, z opcjami kontaktu przez e-mail i czat na żywo. Ten ostatni czynny jest przez cały tydzień, od 10:00 do 22:00. Ponadto przez 7 dni w tygodniu odpowiadamy na maile w języku niemieckim.

Poza tymi godzinami, platforma zakładów Unibet zapewnia również wiele zebranych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Są one wyposażone w funkcję wyszukiwania.

Dla tych, którym odpowiada anglojęzyczna obsługa, Unibet jest dostępny przez całą dobę za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także czatu na żywo w trybie 24/7.

Podsumowując, obsługa klienta w Unibet zdecydowanie może pochwalić się dbałością o swoich klientów z krajów niemieckojęzycznych.

7.) Strona internetowa Unibet

Na stronie internetowej Unibet użytkownik może zanurzyć się w świat nieskończonych zakładów sportowych.

Programistom stojącym za ofertą zakładów w Unibet udało się przy tym dobrze zintegrować kompleksową ofertę zakładów i przedstawić ją w przejrzysty sposób.

Ta okoliczność profesjonalnego i przyjaznego dla klienta wyglądu również daje bukmacherowi dobrą ocenę.

Zasadniczo, dostawca zakładów Unibet pozostaje wierny swojemu kolorowi “grass green”. Sprawia to świeże i nowoczesne wrażenie, które w żadnym wypadku nie jest zakurzone, lecz raczej sportowe.

Bukmacher już przy budowie strony internetowej stara się pokazać na stronie głównej różne możliwości, jakie ma do zaoferowania platforma online:

Odbywa się to poprzez rotacyjne banery w środkowej części, które wskazują na aktualne wydarzenia na żywo, a także aktualne promocje i wydarzenia.

Marże są zapisywane do menu – jak to zwykle bywa u większości bukmacherów.

Podczas gdy nagłówek jest w całości poświęcony użytkownikowi i zarezerwowany dla indywidualnych ustawień konta, widoków, a także funkcji pomocy, menu po lewej stronie mieści całe bogactwo oferty zakładów sportowych.

Bukmacher stawia tutaj na rangę i kolejność: po kilku najważniejszych wydarzeniach (podsumowanych w rubryce faworyci), cała gama kategorii jest ułożona w porządku alfabetycznym. Jedynym wyjątkiem są dwa sporty paradne, piłka nożna i tenis – zajmują one pierwsze miejsca.

Kupon zakładów na stronie internetowej Unibet jest umieszczony w taki sposób, aby można go było obejrzeć w dowolnym momencie. Nawet jeśli przewijasz menu w dół lub w górę, przesuwa się ono odpowiednio.

Nawigacja po głębi oferty zakładów jest w zasadzie bardzo intuicyjna, ponieważ struktura jest zaprojektowana bardzo prosto i zrozumiale. Ponadto bukmacher pozostawia w pewnym stopniu wygląd strony internetowej samemu klientowi.

Ponieważ poprzez indywidualne ustawienia lub filtry i funkcje wyszukiwania dla różnych opcji zakładów, widok można zmienić.

Wniosek na stronie Unibet jest więc następujący:

W zasadzie można zarzucić bukmacherowi, że w niewielkim stopniu zawinił w konstrukcji platformy online.

Widać wyraźny trend dążenia do prostej strony internetowej o intuicyjnej strukturze.

Jednak bogactwo oferty zakładów i częściowo także (animowanych) elementów graficznych coraz częściej wymaga przewijania i klikania, aby dotrzeć do pożądanego wyniku.

Ponadto, pomimo dobrego połączenia internetowego, można spodziewać się jednego lub dwóch opóźnień podczas ładowania strony.

8.) Bonus dla nowych klientów od Unibet

Unibet bonus dla nowych klientów prezentuje się jako mocna, choć na pierwszy rzut oka nie wyróżniająca się oferta.

200% bonus od depozytu aż do maksymalnej kwoty bonusu 100 euro są przyznawane.

To stawia bukmachera na równi z większością konkurencji, jeśli chodzi o wysokość bonusów. Jednak dzięki przyjaznym dla klienta warunkom obrotu, wciąż wkłada do kieszeni większość konkurentów.

Podczas gdy maksymalna kwota bonusu jest przeciętna, wymagania dotyczące obrotu w ofercie bonusowej są absolutnie przyjazne dla klienta:

Dzięki wymogowi sześciokrotnego obrotu po kursie 1.40 lub wyższym, bonus Unibet podcina swoimi wymaganiami większość konkurencyjnych ofert.

Czy ten bonus jest pożądany, przy okazji, można określić natychmiast podczas rejestracji. Jeśli zostanie on tam zaakceptowany, kwota bonusu zostanie automatycznie dodana do konta gracza po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Przegląd warunków bonusu:

 • Kwota bonusu musi zostać obrócona 6 razy.
 • Minimalny kurs na kwalifikujące się zakłady to 1.40.
 • Zakłady kombi nie są uwzględnione w bonusie
 • Bonus jest naliczany od depozytu w wysokości 10 euro.
 • Czas od aktywacji bonusu do wpłaty i postawienia zakładu: 30 dni.

Wniosek: Mimo że wysokość bonusu wydaje się na początku przeciętna, to właśnie cały pakiet sprawia, że oferta Unibet dla nowych klientów jest prawdziwym “top sellerem”:

Obejmuje to umiarkowane wymagania obrotu, bonus 200%, a więc potrojenie pierwszej wpłaty + ekskluzywny darmowy zakład w wysokości 5€ dla czytelników testu zakładów sportowych.

9.) Bezpieczeństwo: jak poważany jest Unibet?

Unibet został założony w latach 90-tych i jest jednym z pionierów zakładów sportowych online.

Ten skandynawski dostawca zakładów cieszy się doskonałą reputacją w branży, którą imponująco podkreśla ponad dziewięć milionów klientów zakładów.

Bukmacher Unibet ma więc imponującą i przede wszystkim udaną historię do opowiedzenia, jeśli chodzi o stworzenie obecnej platformy do obstawiania.

Ten działający od 1997 roku dostawca zakładów jest już niemal jednym z największych bukmacherów online.

Historia założyciela Unibet sięga jednak znacznie dalej, ponieważ Anders Ström, założyciel Unibet, już w młodości zajmował się zakładami sportowymi – zwłaszcza wyścigami konnymi.

Zgodnie z obecnym stanem rzeczy Unibet jest międzynarodową grupą, która od 2004 r. jest notowana na Sztokholmskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i zatrudnia ponad 500 pracowników w 42 różnych krajach.

Z biurami w Londynie i na Malcie, oferta zakładów online jest zarządzana i kontrolowana zgodnie z postanowieniami maltańskiej licencji hazardowej.

Ta okoliczność wysokiej przejrzystości, jak również wysoka i stale rosnąca baza klientów, w tym dominacja na rynku skandynawskim, czynią z Unibet renomowaną firmę, w której z tego punktu widzenia można bez wahania otworzyć konto bukmacherskie.

Mika Häkkinen i Unibet promują odpowiedzialną grę
Unibet cieszy się nie tylko dobrą reputacją, jeśli chodzi o obsługę poufnych danych klientów i transakcji płatniczych, ale także jeśli chodzi o delikatny temat uzależnienia od hazardu.

Unibet jest zatem pierwszym dostawcą zakładów bukmacherskich, który rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową na rzecz odpowiedzialnej gry. Na pokładzie: były kierowca F1 i dwukrotny mistrz świata Mika Häkkinen, który ma być liderem w walce z uzależnieniem od hazardu.

4,0 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *